VR – La Casa De Dinero

Sanal Gerçeklik oyunu çoklu oyunculu Banka Soygunu

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
6 - Sınırsız

Hakkımızda

Bu oldukça ilgi çekici ekip kurma etkinliği, çoklu oyunculu bir VR oyununda La Casa de Papel'in gerilimini ve dramasını yakalar. Katılımcılar, çeşitli oyun seviyeleri boyunca 'bulmaca' çözer ve herkesin bir sonraki seviyede VR ortamları deneyimlemesini sağlamak için aşamalar arasında kulaklıkları değiştirilir. Macera sırasında takımların her türlü problemi çözmeleri gerekir; kasaları kırmak, bombaları etkisiz hale getirmek, alarmları susturmak ve nihayet sanal dünyalarından çıkıp gerçeğe geri dönmek.

Öğrenme Sonuçları

Success in Casa de Dinero requires teams to assimilate information quickly, communicate effectively and value the individual skills of their colleagues. Participants must be aware of their surroundings and communicate clearly when they take their turn in the virtual world. Identifying which information is relevant to answering the questions is important as time short. Deduction and collaborative problem solving skills will be sharpened.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Casa de Dinero'daki başarı, ekiplerin bilgileri hızla özümsemelerini, etkili iletişim kurmalarını ve meslektaşlarının bireysel becerilerine değer vermelerini gerektirir. Katılımcılar sanal dünyadaki yerlerini aldıklarında çevrelerinin farkında olmalı ve açıkça iletişim kurmalıdır. Soruları cevaplamak için hangi bilgilerin uygun olduğunu belirlemek, zaman az olduğu için önemlidir. Tümdengelim ve işbirlikçi problem çözme becerileri keskinleştirilecektir.

Contact Us