Situation Room

İdareyi ele alın ve kontrol edin

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
6 - Sınırsız

Hakkımızda

Situation Room, oldukça ilgi çekici bir temaya sahip bir iş oyunudur. Takımların video talimatlarıyla bir suç örgütüne yönelik Special Operations soruşturmasını çözmek için zorlukları ve kaynakları ortaya çıkarmak adına kilitli kasaları açmaları gerekir.

Etkinlik, “gerçek zamanlı” durum güncellemelerini çoğaltmak için program boyunca belirlenen zaman noktalarında verilen Video Talimatları ile gerçekleştirilir. Bir geri sayım sayacı takımlara bir sonraki güncellemeye kadar kalan süreyi gösterir. Kilitli bölmeleri içeren bir evrak çantası (ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA) programın merkezindedir. Kilitli her bir bölme, açıldığında ekiplerin “Special Ops” un harekete geçmesi için bilgi sunmak adına değerlendirme ve çözme konusunda zorluklar ve kaynaklar sağlar. Güvenli bir cihaz (iPad ve Situation Room APP), takımların bulgularını gönderebilmeleri için “Special Ops” ile bağlantı kurmak için kullanılır.

Öğrenme Sonuçları

Situation Room'da takımlar stratejik olarak düşünmeye ve doğru insanları ve bilgileri doğru zamanda birleştirmek için atik çalışma yöntemleri kullanmaya zorlanır. Sonuç olarak, katılımcılar fonksiyonel iletişimin durumsal liderlik ve baskı altında yüksek performansta oynadığı önemli rolü anlar ve takdir ederler.

İlgi çekici tema ve dikkatlice tasarlanmış çeşitli zorluklar, tüm katılımcılar tarafından tam katılımın gerçekleşmesini ve bireysel güçlü ve zayıf yönlerin, takım dinamiğinin ve takım çalışmasının gücünün açık bir şekilde gelişmesini ve anlaşılmasını sağlar.

Related Testimonial

Ekibimiz, durumsal liderlik ve çevik düşünceyi geliştirmek amacıyla yıllık konferansımızın bir parçası olarak Situation Room etkinliğine katıldı. Etkinlik, en basit söylenebilecek şekliyle çok büyük bir başarıydı. Ekip değerlendirmesinden edindiğimiz öğrenme ve eğlenceli oyun deneyimi her ikisi de birbirinden aşağı kalmadı! Teşekkür ederiz!

PZ Cussons

Contact Us