Situation Room

İdareyi ele alın ve kontrol edin

1 - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
6 - Sınırsız

Hakkında

Situation Room, oldukça ilgi çekici bir temaya sahip bir iş oyunudur. Takımların video talimatlarıyla bir suç örgütüne yönelik Special Operations soruşturmasını çözmek için zorlukları ve kaynakları ortaya çıkarmak adına kilitli kasaları açmaları gerekir.

Etkinlik, “gerçek zamanlı” durum güncellemelerini çoğaltmak için program boyunca belirlenen zaman noktalarında verilen Video Talimatları ile gerçekleştirilir. Bir geri sayım sayacı takımlara bir sonraki güncellemeye kadar kalan süreyi gösterir. Kilitli bölmeleri içeren bir evrak çantası (ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA) programın merkezindedir. Kilitli her bir bölme, açıldığında ekiplerin “Special Ops” un harekete geçmesi için bilgi sunmak adına değerlendirme ve çözme konusunda zorluklar ve kaynaklar sağlar. Güvenli bir cihaz (iPad ve Situation Room APP), takımların bulgularını gönderebilmeleri için “Special Ops” ile bağlantı kurmak için kullanılır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Situation Room'da takımlar stratejik olarak düşünmeye ve doğru insanları ve bilgileri doğru zamanda birleştirmek için atik çalışma yöntemleri kullanmaya zorlanır. Sonuç olarak, katılımcılar fonksiyonel iletişimin durumsal liderlik ve baskı altında yüksek performansta oynadığı önemli rolü anlar ve takdir ederler.

İlgi çekici tema ve dikkatlice tasarlanmış çeşitli zorluklar, tüm katılımcılar tarafından tam katılımın gerçekleşmesini ve bireysel güçlü ve zayıf yönlerin, takım dinamiğinin ve takım çalışmasının gücünün açık bir şekilde gelişmesini ve anlaşılmasını sağlar.

Fiziksel Mesafe

physical distancing

Fiziksel Mesafe

Bu aktivite fiziksel mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilebilir. Katılımcıların birbirleriyle paylaşması gereken oyun materyali ve bildirilerden uzak durmak adına bu programı dizayn ettik. Ve, yakın durmayı gerektiren her şeyden kaçındık! Yetenekli uzmanlarımız deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek ve her birinin eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşarken sosyal mesafe kurallarına uyduklarından emin olacaklardır. Fiziksel mesafe ve ekibiniz için bu deneyimi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Related Testimonial

Situation Room simülasyonu beklentilerimizin çok daha ötesindeydi. Yoğun bir zaman baskısı ve atik çalışma yöntemlerini uygulama gereksinimi ile karşı karşıya kaldık ve program ekiplerimizin gerçek zamanlı bilgiyi değerlendirirken doğrulukla hızı dengeleme ve eylem odaklı olma yeteneklerini zorladı. Muhteşem bir etkinlik

RB (Reckitt Benckiser)

Contact Us