Out Of The Box

Ekibin bakış açısını ifade eden bir sunum yapılmas

1 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
20 - Sınırsız

Hakkında

Out of the Box, yeni fikirler üretmek ve şirket sorunlarının üstesinden gelmek için oldukça yaratıcı bir yöntemdir. Başlamak için katılımcılar konferans salonuna davet edilmekte, bir kaç büyük ahşap sandık dışında odanın boş olduğunu görmeleri sağlanmaktadır.

Sandıklar büyük bir teşhir standında kapalı halde bulunmakta olup, içinde destekleyici malzemelerin olduğu ekibin sorunlarına ilişkin detaylar bulunmaktadır. Her bir ekibin görevi, soruna işaret eden ve analizlerini, bulgularını ve tavsiyelerini sundukları, stand üzerinde bir pano oluşturmaktır.

Zaman kısa, bu sebeple inisiyatiflerini kullanmaları ve ellerindeki malzemelerden bol bol yararlanmaları gerekmektedir. Tamamlandığında, her bir pano canlı bir sunumla izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Zorlu ancak bir o kadar da eğlenceli Out of the Box etkinliği, geniş çaplı organizasyonlarda, katılımcıların, düşünme gücünü, yaratıcılığını ve bilgi birikimini denetim altına alma konusunda inanılmaz derecede etkili olduğunu kanıtlamış bulunmaktadır.

Request a Quote