Knowing Me Knowing You

Network ve ilişki kurma etkinliği

30 dakika - 1 Saat
Kapalı alan
İşbirlikçi
30 - Sınırsız

Hakkımızda

Knowing Me Knowing You, buzları kıran ve ekibinizdeki network oluşturma ve ilişki kurma hızınızı arttıracak çok eğlenceli bir ekip kurma aktivitesidir.

Aktivite, katılımcıların ekiplere ayrılması için ısınma turlarıyla başlamaktadır, sonrasında bireylerden; kendi ekipleri için puan toplamak amacıyla diğer oyuncularla birlikte olabildiğince işle ilgili ve kişisel benzerlik toplama görevi verilmiştir. Rekabetçi yapısı ve kendine has oyun planı, enerjinin her zaman çok yüksek seviyelerde olmasını sağlamaktadır.

Belli bir süre geçtikten sonra, bireyler aldıkları ekiplerine geri dönmekte, puanlarını yazmakta ve bir sonraki hedeflerinin detaylarını almaktadırlar.

Puanların toplandığını ve kazanan ekibin ilan edileceğini bildiren son ikaz yapılana kadar, bireyler yeniden odada bağlantı kurmaya devam etmektedirler!

Öğrenme Sonuçları

Burada ilişkiler çok önemli olup, birbirine yüksek seviyede bağlılığı olan bir iş gücü, her organizasyon için değerli bir varlıktır. Knowing Me Knowing You, kaçınılmaz bir şekilde nihai sonuçların geliştirilmesine neden olacak bilginin ve en iyi uygulamaların paylaşımını kolaylaştırmak suretiyle bireyler arasındaki ortak bir zemin tesis edilmesine yardımcı olmaktadır.

Related Testimonial

Bu denli yüksek bir enerjiyle herkesin network yapmasına olanak sağladığınız için teşekkürler. Birbirimiz hakkında gerçekten çok şaşırtıcı yönler keşfettik ve çok daha iyi ilişkiler kurmaya başladık.

Hitachi

Contact Us