Island Survivor

Ekibiniz kurtarılıncaya kadar bu adada hayatta kalabilir mi?

1 - 2 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
4 - Sınırsız

Hakkında

Takımlar bir adada mahsur kalmıştır. Kaçmak için geçen bir gemiyi görmeleri ve ona bir işaret göndermeleri gerekir. Beklerken, hayatta kalmak için ada yaşamına uyum sağlamalıdırlar.

Bir tablette gösterilen ada dokuz bölgeye ayrılmıştır. Her bölgede su, hava durumu, ilk yardım, barınaklar inşa etme, sinyal verme ve benzeri gibi adada hayatta kalmanın farklı yönlerine odaklanan bir dizi mücadeleyle karşı karşıya kalırlar. Mücadeleleri başarıyla tamamlamak, onlara önemli hayatta kalma becerileri kazandıracaktır.

Takımların hayatta kalabilmeleri için her bir konu hakkında yeterli bilgiyi edinmeleri gerekir. Bir bölgede çok fazla zaman geçirirlerse diğer hayatta kalma teknikleri hakkında bir şeyler öğrenmek için yeterli zamanları kalmaz. Kısa süre içerisinde ihtiyaç duydukları hayati bilgileri elde edemezler. Bir bölgeden ayrıldıklarında o bölgeye geri dönemezler.

Takımlar sonunda geminin adını ve ne zaman geçeceğini belirler. Başarılı takımlar gemiye sinyal gönderir ve kurtarılır. En çok puanı alan takım kazanan ilan edilir.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Adada hayatta kalmak için takımlar bir strateji geliştirmeli ve hızlıca uygulamalıdırlar. Bir sonraki bölgeye ne zaman geçileceğini ve ne zaman oyalanacağını bilmek, aynı zamanda aktif iletişim ve fikir birliği ile karar vermeyi gerektirir. Takımlar, gerçek hayatta kalma becerileri hakkında bilgi edinerek, birlikte öğrenmeyi öğrenirken eğlenirler. Sınırlı zaman ve kaynaklar, ekip dinamiklerini teste tabi tutar ve onları fırsat aramaya zorlar. Her bölge, görevlerin belirli takım üyelerine tahsis edilmesine izin verir, böylece takımın genel faydası için güçlü yönlerini ortaya koyabilirler. Yaklaşımında esnek olan Island Survivor, bir saatlik bir oturum veya 3 saatin üzerinde daha derinlemesine bir ekip geliştirme oyunu için tasarlanabilir.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us