Heroes of Troy

Taktik düşünmeye yönelik stratejik bir oyundur

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / Katılımcı
20 - Sınırsız

Hakkında

Bu stratejik ekip oyununun hikayesi ünlü Truva savaşlarından önce hazırlanmıştı. Ana karakter Paris'in sevgilisi Helena ile birlikte, kutsal Agamemnon ve Meneas ordularından kaçmasına yardım etmek içiniyi iletişim becerilerinin olması ve tüm ekip üyelerinin etkinliğe katılımının sağlanması gerekmektedir 

Heroes of Troy,tüm ekip üyelerinin işbirliği yapmasını gerektiren, eğlenceli ve ilginç bir strateji oyunudur. Ekiplerin taktik olarak düşünmesi esnek olması ve kendi stratejilerini her zaman değişen koşullara göre uyarlaması gerekmektedir. Heroes of Troy aynı zamanda, ekibinizin liderlik ve proje yönetimi becerilerini eğlenceli ve katılımcı bir oyun vasıtasıyla geliştirmektedir.

Kriz esnasında karar verme becerisinin yanı sıra, aktif takım çalışması uygulamaları ve beklenmeyen sürpriz unsuru da Heroes of Troy oyununun başlıca özellikleridir. 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Heroes of Troy, tüm ekip üyeleri kendi stratejik düşünme becerilerini kullanıp aynı zamanda bunun keyfinin çıkarırken, tüm ekip üyelerinin etkileşimde olmasına ve katılımının sağlanmasına yardımcı olduğundan, her türlü ekip kurma veya çalışan angajmanı aktivitesine yönelik mükemmel bir katkı niteliğindedir! Süre konusunda esnek Heroes of Troy etkinliği, daha sonra takım çalışmasının değerlendirilmesiyle bir eğitim programı olarak ya da sakin bir ortamda katılımcıların sosyalleşmesi ve birbiriyle entegre olması amacıyla tamamen bir eğlence programı olarak kullanılabilmektedir.

Request a Quote