Harmonica Harmony

Geniş katılmlı harmonika topluluğu oluşturma

30 dakika - 1.5 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
İşbirlikçi
50 - Sınırsız

Hakkımızda

Yüksek enerjili ve tam anlamıyla algıladığımız kısıtlamaları ortadan kaldıran, ekip çabası, etkin iletişim ve inanç gücüyle her şeyin mümkün olduğunu kanıtlayan eşsiz bir takım çalışması deneyimi.

Doğru ellerdeyken, kişisel sınırlarımızı zorlayan, zihnimizi açan ve arındıran, bireyleri eşsiz ve şaşırtıcı bir biçimde kaynaştıran bir araçtır armonika.

Blow the Blues Away etkinliği işte tam da bunu, uzun süre katılımcıların hafızalarından silinmeyecek bir armonika jam session eşliğinde başarır. Böylesi bir günün anısı olarak takımlarda bulunan herkes kullanmış olduğu armonikasını saklayacak ve yanında götürecektir. 

Öğrenme Sonuçları

Harmonica Harmony, kelimenin tam anlamıyla, ekip çalışması, iyi bir iletişim ve inaçla herşeyi mümkün olduğunu ispat etmeye yönelik tüm algısal sınırlamaları ortadan kaldıran yüksek enerjili bir deneyimdir. Kişisel sınırları esneterek, açık fikirliliğe ortam sağlayarak ve uzun süre hatırlanacak benzersiz ve etkileyici bir şekilde bireyleri bir araya getirerek ekiplerin dönüşümünü sağlamaktadır.

 

Related Testimonial

Harika! Ne kadar heyecan verici, canlandırıcı bir aktivite bu! Konferansın amacını birebir yansıtıyor. Tüm katılımcılara ilma verip onları harekete geçiriyor.

Accenture

Contact Us