Commercial Break

Takımlar bir TV reklamı hazırlar ve çeker

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

Aykırı ve çılgın bir TV Reklamı ile ürünlerinize veya hizmetlerinize (hatta rakiplerinize!) yeni bir görünüm kazandırın.

Commercial Break (Reklam Kuşağı) TV Reklamcılığının şaşaalı dünyasına adım atmak için bir fırsattır. Stüdyonuzda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzeme bulunacaktır, ancak esas zorlu görev, takımınızın yaratıcılığını kullanarak film ile kısa, keskin ve güçlü bir mesaj ortaya çıkarılmasıdır. Etkinlik başlangıcında katılımcılara yapılacak olan açıklamada, kendi ürün veya hizmetleriniz için TV Reklamı hazırlamak, rakiplerinizin ürünleri üzerinden biraz eğlenmek, kurum içi satış-pazarlama ekibine biraz sulandırılmış bir eğitim (!) veya genel bir tanıtım filmi hazırlamak gibi bilgiler verebilirsiniz. Her seferinde müşterilerimizin katılımcılarının ortaya çıkardıkları işlerde yaratıcılığın bizleri tekrar tekrar hayretlere düşürdüğü tam klasik bir etkinlik.

Öğrenme Sonuçları

Commercial Break, katılımcıların tüm yaratıcı, sratejik ve proje yönetimi becerilerini kullanırken bir yandan da birlikte çalışmalarını teşvik etmektedir. Reklam mükemmeliyetinin ödüllendirildiği ve kutlandığı bir ödül merasimiyle de etkinlik sona ermektedir.

Contact Us