Brand National

Eğlenceli marka kimliği yarışması

2 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
30 - Sınırsız

Hakkında

Her iş için farklı bir mesaj, işyeri kültürü ve kimliği şirketler için vazgeçilmezdir. Bu sadece şirkete eşsiz bir marka yaratmakla kalmaz, aynı zamanda çalışanları paylaşılan bir kimlik ve ortak ruh altında birleştirir. Aynı olgu milletler için de geçerlidir. Brand National, marka ve kimlik konuları üzerine eğilen çok eğlenceli ve yaratıcı bir takım çalışmasıdır, katılımcılardan sıfırdan bir milli kimlik yaratmaları istenir. Etkinlik, her ulusun yeni kimliğini bayraklar, marş, dans ve milli kıyafet içinde çılgın bir koreografi eşliğinde sundukları Eurovision Şarkı Yarışması benzeri yüksek enerjili bir gösteri ile sona erer.

Şüphesiz ki Brand National, markanın ne kadar önemli olduğunu ve bir organizasyon içindeki herkes için sadece bir logonun ötesinde ne gibi anlamlar ifade ettiğini anlamak ve araştırmak adına mükemmel bir etkinliktir. 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Brand National, markanın önemini ve yarattığı etkinin şirket logosunda olmasının ötesinde organizasyon içerisinde yer alan her bir üyenin davranışına ne derece etki ettiğini keşfetmek için mükemmel bir etkinliktir.

Request a Quote