Bookworx

İhtiyacı olanlara vermek için raflar yapın

2 - 4 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
6 - Sınırsız

Hakkımızda

Ekipçe yapılan bir beyin fırtınasının ardından, roler dağıtılmakta ve ekipler kendilerine verilen görevi tasarlamaya, hazırlamaya ve yapmaya başlamaktadırlar. Ekbin bir yarısı, dekopaj atölyesine katılıp öğrendikleri teknikleri uygulayarak ellerinde bulunan rafları bir sanat eserine dönüştürürken, diğer yarısı da rafların arka kısmını oluşturan ayrıntılı bir şekilde hazırlanmış duvar resminin hazırlanmasından sorumlu bulunmaktadırlar. Ekipler, ortaya koydukları ürünü ihtiyacı olan yerel organizasyona teslim etmeden önce yapmış oldukları sanatsal çalışmanın anlamını açıklayan, kısa bir sunum yapmaktadırlar.

Öğrenme Sonuçları

BookWorx, eğitim konusundaki kaynakların önemine dair ve sosyal haklardan yoksun toplumlar ve bunların kurumlarındaki, başarının yapıtaşlarına büyük kitap kıtlığının kısmen giderilmesine yardımcı olmak üzere hepimizin basit ama ne kadar güçlü şeyler yapabileceğimiz konusunda farkındalık oluşturmaktadır. Gruplar aynı zamanda bağış anında raflarının dolu olmasını sağlamak üzere kitap toplayabilmekte ve uzun soluklu sonuçlar ve bağlantılar oluşturarak zaman içerisinde de bunları güncel tutmaya devam edebilmektedirler.

Related Testimonial

Bizler özellikle bu aktiviteyi, çalışanlarımızın bağış konusunun keyfine varmalarına odaklanmak için seçtik. Bu aynı zamanda insanların sıra dışı birşeylere dahil olmaktan keyif aldıkları elle dokunulabilir bir aktiviteydi. İnsanlar gerçekten gösterdikleri çabanın iyi bir şeyle sonuçlanmasından dolayı gerçekten oldukça memnundular.

NALCO

Contact Us