Body Rap - Remote

Uzaktan yapılan toplantıları canlandırmak için eldivenlerle yapılan kısa, coşkun ve müthiş bir grup ritmi

5 - 20 dakikalar
Kapalı alan
Katılımcı
0 - 100

Hakkında

Toplantı tarihinden önce, delegeler renkli lastik eldivenler bulundurmaları gerektiği konusunda bilgilendirilir. Katılımcılar, zoom veya Microsoft teams gibi bir çevrimiçi konferans aracıyla etkinliğe katılır. Aktivite tanıtılır ve karizmatik bir orkestra şefi tarafından yönlendirilen bir dizi vücut sesi egzersizine başlarlar. Aktivite anlatıldıktan ve ısındıktan sonra, katılımcılar renkli yıkama eldivenlerini veya evde buldukları en yakın eşdeğerini giyerler. Orkestra şefi daha sonra onları koltuklarından kaldırır, dururlar vücutlarına vururlar ve koro halinde seslendirme yaparlar. Bir sonraki toplantıda verimli iletişim yolunu kolaylaştıracak şekilde enerji düzeyleri anında artar. Etkinlik 20 dakikaya kadar uzatılabilir ve toplantı önceden toplantıya odaklanmaya hazır olan ve aralarında bağ oluşan katılımcıların gülümseme ve kahkahalarıyla sona erer.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Çevrimiçi toplantılar, katılımcılar yeni iletişim sistemlerine ve toplantı protokolüne aşina olurken çoğu zaman rahatsız edici olabilir. Hızlı, ilginç ve inanılmaz derecede etkili olan Body Rap, uzakta bulunan kitleleri anında rahatlatır ve duygusal bir seviyede bağ oluşturmalarına yardımcı olur. Toplantınıza yaşam ve canlılık katacak, coğrafi olarak farklı yerlerde bulunan çalışanların odaklanmış ve üretken kalmasını sağlayacaktır. Body Rap, bu zorlu zamanlarda ekiplere enerji vermek ve onlar arasında bağ oluşturmak için mizah, ritim ve paylaşılan deneyimin gücünü kullanır.

Remote Team Activity

Uzaktan Ekip Aktivitesi

Ekibiniz aynı şehirde veya aynı fiziksel ortamda bir araya gelemiyorsa, özellikle uzaktan çalışan ekipler için tasarlanmış bu aktivitenin çevrimiçi sürümünü deneyin. Bu, uzaktan çalışan bir ekibin ilgisini canlı tutmanın, ekip üyelerini motive etmenin ve bağlantıda kalmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Çevrimiçi konferans özelliğini kullanarak yetenekli yöneticilerimiz deneyim boyunca katılımcılarınıza rehberlik eder. Uzaktan çalışan ekibiniz için bu deneyimi nasıl kişiselleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Request a Quote