Trust or Bust

Havalimanı temalı iş oyunu

1 - 3 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Trust or Bust gümrük memurları, gelen yolcuları ve yurda sokulması yasak eşyalarıyla (DVD’ler, elektronik cihazlar ve nakit para vs.) uluslararası bir havaalanının gümrük bölgesi temasıyla bezenmiş son derece ilgi çekici ve yüksek etkileşimli bir etkinliktir.

Yüz ifadelerinin rolü, vücut dili, güven ve aldatma kapsamında ipuçlarını öğrenmeleri ve konuşma ile gözlerin uyumu konularını anlamaları için katılımcılara bir dizi eğlenceli uygulamalar yaptırılır.

Daha sonra yeni öğrenilen bu becerilerin tatbik edilip sınanması amacıyla takımlar gelen yolcular veya gümrük memurları rollerine bürünerek bavullardaki yasaklı eşyaları aramaya başlarlar.

Yapılan çalışmanın içeriği daha sonra iş dünyasındaki etkileşimler kapsamında ele alınarak değerlendirilir.

Neden Trust or Bust?

Gerçek ile aldatmacayı görüp tanımlayabilme kabiliyeti kişinin çok daha sağlıklı, başkalarına güven ile mahremiyete dayalı iş ilişkileri kurabilmesine olanak sağlar. Başkalarıyla kurulan etkileşimlerdeki her türlü karar alma sürecine yardımcı olarak iş yaşamında rekabetçi bir avantaj yaratır.

Son derece sofistike bir iş dünyası simülasyon etkinliği olan Trust or Bust takımlarınızın, aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluğun da esasını teşkil eden güvenilirlik kavramını etraflıca ele alıp anlamalarında temel taşını oluşturacaktır.

Trust or Bust ile çalışanlarınızı cesaretlendirip onların daha iyi iletişim kurmalarını sağlayın!

Öğrenme Sonuçları

Takımlarınıza, gerçeği tespit etme, dostane ilişkiler tesis etme ve çok daha rahat iletişim kuran bireyler olma konusunda teknik ve beceriler veriniz. Asla sıkıcı eğitimler yoktur! Trust or Bust, tamamen eğlence üzerine kurulu bir uygulamalı araştırmadır. Bu benzersiz program öğrenme yöntemleriyle birlikte bulunmakta olup, daha iyi güven tesisi ve verimli ticari ilişkiler kurma becerisi kazandırmaktadır.

Contact Us