Sausage Sensation

Ekip olarak yemek pişirme aktivitesi

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

Gurme lezzetler dünyasında sosis bir kez daha mütevazı kökenlerinden ayağa kalkıp dünyanın en kaliteli restoranlarının menülerinde saygıdeğer bir yere oturdu. Birçok sosis türündeki içerik bölgesel malzeme ve etkenlerden oluşur böylece her ülkenin dünyanın dört bir köşesine ihraç ettiği kendi sosis türleri oluşur.

Sausage Sensation çalışanlarınız arasında bilindik atölye çalışmalarının sağlayamayacağı bir bağlılık yaratır. Takım içindeki sorumlulukların paylaşılması işbirliği ve eşgüdüm gerektirir ve takımın güçlü yönlerini sınayıp ortaya çıkarır. Takım üyeleri sorun çözücüler, araştırıcılar, plan uygulayıcılar, süreyi gözleyenler, tasarımcılar, koordinatörler ve pazarlamacılar gibi roller üstlenirler.

Takımlar kendi elleriyle bir sosis türü yaratırlar, pişirildikten sonra bu sosisin ait olması gereken bölge sosisi olduğuna jüriyi de ikna etmeleri gerekecektir. Hangi takım mutfak becerileri için verilen “yılın sosis imalatçısı” ödülünü kazanacaktır?

Aralarından seçilebilecek birçok farklı sosis türüyle etkinlikte hiç bir takım aç kalmaz. Birer bira veya meşrubat eşliğinde mideye indirilen bu gurme sosisler etkinliğe rahat bir hava katar ve herkes birbirleriyle kaynaşarak sohbet etme şakalaşma fırsatı bulur.

Etkinlik somut sonuçları olan heyecan verici bir aktivitedir. Otantik görevler olumlu sonuçlar getiren gerçek dinamikleri ve gerçek davranışlar yaratır. Sizlere gelecekte üzerinde tartışabileceğiniz çok değerli ortak deneyimler olarak hizmet edecek ve akıldan kolayca çıkmayacak anılar yaratmayı garanti ediyoruz.

Öğrenme Sonuçları

Sausage sensation etkinliği, tüm katılımcılara yönelik bir dizi inovatif ve özelleştirilmiş takım aktivitesi sunmaktadır. İşe ilişkin hedefleri ve organizasyonel değerleri gözetirken bir yandan da bireysel katılım ve takım halinde çalışmanın faydalarının altı çizilmektedir. Sausage Sensation, birlikte çalışma kavramını geliştirerek değer yaratmaya yönelik eğlenceli ve unutulmaz bir etkinliktir.

Related Testimonial

Tüm katılımcılar soslarını yapmaktan ve öğün olarak kendi yaptıklarını yemekten hayli memnundular. Birlikte çalışma amacına yönelik harika bir ortak deneyim yaşandı diyebiliriz. Belki de gizli kalmış bazı şefleri de ortaya çıkarmış olabiliriz.

The Marketing Store Worldwide

Contact Us