Quickfire Soccer - Online

Eğlenceli futbol temalı çevrimiçi ekip kurma etkinliği

30 dakika - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
8 - Sınırsız

Hakkımızda

Quickfire Soccer Online oyun matrisi, maçlar arasında bir oyuncudan diğerine aktarılan kaptanlık sorumluluğu aracılığıyla uzaktan etkileşimi akıllıca teşvik eder. Kapsayıcılık bu oyunun merkezinde yer alır; futbol temalı olmasına rağmen, zorlukların eklektik karışımı tüm kişiliklere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Takımlar, tümü kullanıcı dostu Quickfire uygulamamız aracılığıyla yönetilen, maç başına yedi farklı 'görev' içeren beş 'maç' sırasında karşı karşıya mücadele eder. Görevler, hızlı tempolu çoktan seçmeli sınav soruları, ortak fotoğraf çekimleri ve yaratıcı video performanslarından oluşur. Oyuncular çevik kalmalı, stratejilerini akıllıca düşünmeli, puan kazanmalı ve bitiş düdüğünden önce liglerinin zirvesine çıkmalıdır!

Öğrenme Sonuçları

Quickfire Soccer Online tamamen eğlenmek, birbirini tanımak ve sanal çalışma alanında genellikle eksik olan 'bağ' anları yaratmakla ilgilidir. Tanıdık bir tema ve eğlenceli zorlukların 'erişilebilirliği', uzaktan iletişimi hızlandırmak ve daha verimli çevrimiçi toplantıların yolunu açmak için bir arada. 'Takım kaptanı' olarak oynamanın ortak sorumluluğunu kabul etmek, oyuncuların güvenli bir bağlamda uzaktan liderlik becerilerini uygulamalarına olanak tanır. Quickfire Soccer Online ayrıca ekipleri, üretkenliği ve çevik metodolojiyi keşfetmek için eğlenceli bir araç sunarak, mevcut zaman içinde en iyi avantaja sahip olacak şekilde kendi yeteneklerini yönetmeye teşvik eder.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

web or app Web ve Uygulama tabanlı uzaktan ekip kurma programları
Hem web üzerinden hem de uygulamada aktiviteler sunduğumuzu biliyor muydunuz? Durumunuza en uygun uzaktan programları bize danışın.


Contact Us