Gold Rush

Hızlı bir strateji oyunudur.

2 - 4 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkında

Her türlü konferans ve kurumsal etkinliğe enerji, heyecan ve rekabetçi bir ruh kazandırması garanti olan sansasyonel bir ekip kurma etkinliği deneyimidir!

Sokaklar altın paralarla döşenmiştir!! Ekipler, bunları bulanların fazlasıyla zengin olacakları ve sonuç itibariyle de oyunu kazanacakları konusunda bilgilendirilerek yarışa hazırlanmışlardır!

Ancak bu biraz yanıltıcı olabilmektedir. Ekiplerin, Altına Giden Yolda bir şansları olacaksa, 8 farklı seviyede eş zamanlı olarak işbirliği yapmaları ve birden fazla görev üstlenmeleri gerekecektir! 

Hazinelerin bazıları çok sınırlı sayıda olup, ancak ilk giden ekip ona sahip olacaktır. Diğer hazineler ise yerini kim tespit ederse onun olacaktır.

İşte burada, gizli bir kodu almanız ve bunu Hakediş İdaresinde nakde çevirmeniz gerekmektedir. Hakediş İdaresi, bürokrasinin son noktasıdır! Doğru prosedürü yürütmedikçe talebiniz işleme alınmayacaktır. Önceden açıklıkla ortaya konulmuş olan bu prosedürler, talep edilen hazineye göre değişiklik gösterebilmekte olup bunun içinde talepte bulunan ekip üyelerinin bireysel özellikleri hakkındaki şartlar da bulunmaktadır. İşinizi planlamanız, planınızı yürürlüğe koymanız ve kestirme yollara başvurmaktan kaçınmanız hiç bu kadar önemli olmamıştı!

Bu yol boyunca, çeşitli görevleri tamamlayarak ekstra ödüller de kazanabilirsiniz. Her 30 dakikada bir basın bülteni yayınlanmaktadır. Bazıları ücretsizdir. Diğerleri ödeme yapan izleyiciye, kapalı kapılar ardında verilmektedir. Bu basın bültenlerinde yer alan bilgiler, zenginliğinizi önemli ölçüce arttırmanız için ekibinize altın bir fırsat sunmaktadır ANCAK bu bilgiden faydalanabilmek için, orada ZAMANINDA olmanız gerekmektedir yani sona kalan dona kalır!

Gerçek iş hayatındaki zorlukları ve kazanımları yansıtan Gold Rush, ufak gruplarla olduğu kadar büyük gruplarla da işe yaramaktadır.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Gold Rush, mevki, deneyim, eğitim, fiziksel uygunluk ya da beceri seviyesine bakmaksızın, herkese bir şekilde değer katmaktadır. Tüm katılımcılar eşit şartlar altında olduğundan, etkileyici bir şekilde süreçlerin hepsi kapsanmakta ve baştan aşağıya bütün organizasyonun ekip kurma etkinliğine katılımı sağlanmaktadır. GoldRush etkinliği, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Bilgi Yönetimi, Müşteri Hizmetleri, Kültürel Farklılıklar, Stratejik Planlama ve İletişim programlarında geniş çaplı olarak kullanılmaktadır. Bu pratik uygulamalı etkinlik sayesinde ekibinize ticari zeka, planlama ve iletişimin değerini gösteriniz.

Request a Quote