Team Wellbeing Online

Sağlık & refah odaklı, eğlenceli ilgiyi canlı tutan ekip aktiviteleri

30 dakika - 1.5 Saatler
Kapalı alan
Rekabetçi
4 - Sınırsız

Hakkımızda

Go Team Wellbeing, katılımcıların sık değişime uyum sağlamalarına, yeteneklerini geliştirmelerine ve işyerinde sürekli öğrenme kültürü oluşturmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış eğlenceli ve ilgi çekici bir ekip aktivitesidir.

Etkinlik sırasında katılımcılar, refah temasına odaklanan eğlenceli takım mücadelelerini tamamlar. Go Team Wellbeing mücadeleleri eğlenceli, büyüleyici ve en önemlisi etkilidir. Görevler, katılımcıların kendi kendilerine geliştirdikleri sağlıklı bir diyet için pratik fikirler de dahil olmak üzere bir dizi refah konusuna odaklanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Duruş ve hareket, doğa ile bağlantı ve enerji seviyelerini artırmak için gün içinde mola vermenin önemi. Aktiviteler, bazıları pasif, bazıları aktif olmak üzere grubunuzun yeteneklerine uyacak şekilde tasarlanmış çeşitli stillere sahiptir.

Ödüllü Go Team uygulamamızı kullanarak katılımcılar ofisinizde, konferans salonunuzda veya dışarıda seçtiğiniz yerde grup halinde yer alabilirler. Go Team Wellbeing, uzaktan çalışan ekipler için de kullanılabilir. Uzaktan çalışan ekipler için çevrimiçi sürümümüzde, katılımcılar bir QR kodu ve uygulamanın nasıl indirileceği ve oyuna nasıl girileceği ile ilgili açık talimatlarla etkinliğe davet edilir. Katılımcılar, ara verdiklerinde grup olarak aktivitelerde işbirliği yapan daha büyük gruplarla video konferans üzerinden bağlantı kurar. Yöneticimiz, program boyunca katılımcılara rehberlik etmek ve gerektiğinde gruplara bilgilendirme yapmak için çevrimiçi olacaktır.

Öğrenme Sonuçları

Şimdi her zamankinden daha fazla açık fikirli olmamız, sık değişime uyum sağlama yeteneğimizi geliştirmemiz ve işyerinde sürekli öğrenme kültürü yaratmamız gerekiyor. Bağlantılılık, yaratıcı iş düşüncesi ve zihinsel odaklanma ve konsantrasyon esastır. Duygusal zeka, fiziksel ve zihinsel sağlık geliştirmek, mutluluğu artırmak ve kişinin çevresine şefkatli davranması herkesin sağlığı için çok önemlidir. Go Team Wellbeing, ekip üyelerinin bu nitelikleri geliştirmelerine ve artırmalarına yardımcı olacaktır.

Go Team Wellbeing, “duygusal olarak akıllı bir ofis” oluşturmanıza ve yüksek performanslı ekip ruhunu sürdürmenize yardımcı olmak için özel olarak yaratılmıştır. Katılımcıların kazandıkları bilgi ve beceriler hem işte hem de kişisel hayatta onlara yardımcı olacak ve aktiviteden sonra bile uzun süreli bir etkiye sahip olacaktır. Go Team Wellbeing, katılımcıları güçlü yönlerini tüm ekibe nasıl faydalı kılacakları konusunda eğitir. Ekip üyeleri meslektaşları ile daha akıcı ve olumlu iletişim kurma becerilerini geliştirir. Program, olumlu bir duygusal ortam yaratmalarına yardımcı olur ve böylece daha etkili çalışma süreçlerini kolaylaştırır. Go Team Wellbeing, ekip üyelerinizin kendilerine daha çok güvenmelerine, sakin ve enerjik olmalarına yardımcı olur. Onları, yaşam tarzlarının ve geleceklerinin yaratıcıları olmalarına odaklanmaya teşvik eder.

Contact Us