Flat Out Sleigh Ride

Ekipler bir yarış kızağı yapmakta, tasarlamakta ve

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi
20 - Sınırsız

Hakkımızda

Flat Out: Sleigh Ride, Noel Baba için harika bir kızak yapma üzere çalışanlarınıza bir işbirliği fırsatı sunmaktadır.

Her ekip, işbirliği yaparak çalışmak ve kendilerine verilen karton parçalardan, ren geyiği kılığındaki katılımcıların çektiği mükemmel bir şekilde tasarlanmış kızaklar yapma konusunda cesaretlendirilmiştir.

Her ne kadar detaylı planlar verilmiş olsa da, bu hiç de kolay bir iş değildir! Başarıya ulaşmak için dikkatli bir planlama ve takım çalışması gerekmektedir.Yapım aşaması sona erdiğinde, ekipler kızaklarını yeni yıl süsleriyle donatmaktadırlar.

Bu görev, ekiplerin kendi ren geyiği kılığındaki ekip üyelerinin güçlerini ortaya koydukları, ve pit stop becerilerini gösterdikleri tüm ekiplerin zorunlu kostüm değişimi esnasında avantaj kazanmak için ellerinden geleni yaptıkları bir yarışla sona ermektedir.

Flat Out: Sleigh Ride, ekiplerinizin içindeki cevheri rtaya çıkaran ve pratik zekayı ve aynı zamandaişbirliğini ve iyi niyetli rekabeti de teşvik eden eğlenceli bir deneyimdir.

Öğrenme Sonuçları

Flat Out Sleigh Ride, insanların iyi yönlerini ortaya çıkaran, pratik zekayı, işbirliğini ve iyi niyetli rekabeti teşvik eden, uzun süre hatırlanacak bir ortak deneyimdir. Flat Out Sleigh Ride, Noel Baba kızağını inşa etmeye yönelik olarak çalışanlarınızın iletişim becerilerini, bir arada çalışma yeteneklerini ve yaratıcılıklarını test etmektedir. Noel Partiniz ya da yıl sonu partinizde takımlarınızı bir araya getirecek fantastik bir etkinliktir.

 

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Programın bir parçası olarak sarılabilen oyuncakların tedarik edilmesine dikkat ediniz. Kızak yarışında kullanıldıktan sonra bunlar çocuklara yardım olarak bağışlanabilmektedir.

Contact Us