Dragon Squad

Takımla bir ejderah oluşturur ve uyumlu bir şekilde dans ederler

2 - 4 Saatler
Kapalı alan ve açık alan
Rekabetçi / İşbirlikçi
10 - Sınırsız

Hakkımızda

Ejderhalarla dans edip kurumsal değerlerinize biraz ateş üfleyin. Baştan çıkarıcı bu etkinliği mükemmelliği keşfetmek ve işyerinize güçlü mesajlar götürmek için kullanın.

Çin kültüründe Ejder Dansı en çok özel günlerin kutlamalarında görülen geleneksel bir performanstır. Ejderhaların iyi şans getirdiğine inanılır ve bunların büyük güç, erdem, bereket, bilgelik ve yeni olumlu fırsatları sembolize ettiğine inanılır.

Dragon Squad etkinliği takımlarınıza birlikte çalışarak büyük şeylere ulaşma fırsatı sunar. Etkinlik her türlü katılımcı grubuna başarılacak arklı birçok eğlenceli yarışmalar sunar. Ayrıca egzersizin imalat kısmını ek olarak takımlar sorun çözümü ögeleriyle uğraşır, birçok seviyede iletişim ağları kurar ve kendilerini yaratıcı şekilde ifade edebilirler.

Öğrenme Sonuçları

Proje planlaması, sorunsuz uygulama ve takım yaratıcılığı, Dragon Squad etkinliğini zorlayıcı olacak ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek şekilde bir araya getirmektedir. Takımlar kendilerine verilen görevleri değerlendirmekte ve tüm unsurları bir araya getirmeden önce paralel bir şekilde çalışmak üzere uzmanlardan oluşan birimler meydana getirmektedirler. Esnek takım yapısı ve süreçler arasında gerçekleştirilecek iş birliği başarıya giden yolda vazgeçilmez unsurlardır. Final etabı boyunca her bir ejderha dansı onurlandırılıp koordineli bir şekidle gerçekleştirilmektedir. Bir yanda performanslar istisnai bir liderlik ve ekip çalışması gerektirirken provalar da takımları birleştirektedir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Şirketinizin seçmiş olduğu yardım kuruluşuna topladığınız parayı arttırmak amacıyla, kamuya açık yerlerde, sokaklarda eserlerinizi sergileyebilirsiniz. Buna alternatif olarak bulunduğunuz yerdeki hastane ya da yaşlı bakımevlerinde performans sergilemek suretiyle dinleyicilere keyifli anlar da yaşatabilirsiniz.

Contact Us