tree planting in liverpool

Community Action - CSR takım etkinliği

Yayınlandı 27 Eyl 2011

İngiltere Liverpool'un dezavantajlı alanları son zamanlarda, CSR aktivitemiz Tree Mend Us 'dan faydalanmaktadır... 130 katılımcı, kolları sıvamış ve 11 şehre nefes aldırmak için tasarlanmış olan "ağaç dikimi hazine avı" etkinliğine başlamışlardır.

Hilton'da düzenlenen konferanstaki sağlık çalışanları, otelin göz çarpan yerlerinde dikkatlice araştırılmış lokasyonlara 130 dan fazla ağaç dikmek için mücadele etmeye istekli 15 ekip oluşturmuştur. Elerinde, mala, çiçek sulama kabı ve kucak dolusu küçük fidan bulunan takımlar, topluma birşeyler kazandırma misyonuna girişmektedirler.

Catalsyt Takım kurma etkinlikleri, Tree mend Us oyununun uzun süreli etkisi olmasını sağlamayı istemektedirler..Müşterilerimizin, doğrudan eyleminden en önemli sonuçların ortaya çıkarılmasını sağlamak adına yerel temsilcilerle müzakere konusunda çok zaman geçirilmiştir.

İnanılmaz derecede kısa süre içinde, tüm bölgelere ağaç dikmek için birlikte çalışan bu grubun enerjisi övgüye değerdir. Yardımcı olan gönüllü organzasyonların birçoğu, kısıtlı bütçelerle çalışma zorunda kalmıştır ancak takımüyelerinin bireysel adanmışları toplumve çevre üzerinde inanılmaz bir etki ortaya koymuştur. Okullar, Toplum Merkezleri, Konaklama Kuruluşları ve Evsizlere yönelik Aşevleri, programların tamamı, bu aktivetinin ulaştığı temel işler için çok minnettardır.

CSR ile ilgili takım kurma etkinlikleri taleplerine yönelik artan bir odaklanmayla, Catalyst Teambuilding, bilinçli bir şekilde daha fazla takım konseptli etkinliğe yönelmiştir! Gelecekteki gelişmeler için, Toplum ve Çevre bölümüne dikkat ediniz.

Portföyümüzdeki diğer faaliyetlerin "birazını da bağışlama" faaliyetlerine nasıl yardımcı olabileceğine dair diğer fikirlerle ilgili olarak

lütfen CSR - Corporate Social Responsibility'i inceleyiniz.

Tüm Örnek Çalışmalar