samatrians stressdown

Hayırseverlerin Stres Azaltma Günü

10 Nis 2010 tarihinde Mark Davenport tarafından yayınlanmıştır.

Catalyst Teambuilding UK Stres Azaltma Günü başlıklı ikinci ulusal farkındalık gününde Hayırseverlere destek olmaktadır. Catalyst'e, bu özel günde çok sayıda insan tarafından katılımın sağlandığı eğlenceli bir grup aktivitesi gerçekleştirerek bir katkıda bulunmak isteyip istemediği sorulmuştur.

Bunu nasıl reddebilirdik?

Orchestrate! bunun için tasarlanmış en mükemmel çözümdü ve etkinlik yönetimi için gerekli zamanı ve müzisyenlerin ödemelerini biz üstlendik. Hayırseverler, para toplama ve katılımcıların sisteme dahil edilmesi konusunda kontrolü ele aldılar ve o gün çok daha fazla para topladılar (Her bir katılımcı doğrudan Hayırseverlere gidecek şekilde 25 pound ödeme yapmıştır).

Bütün gün boyunca çok büyük bir başarı elde edilmişti ve toplamda 2000 pondluk bir bağış toplanmıştı.

Hayırseverler adına Dominic Rodd, " Stres Azaltma Günü ulusal farkındalık kampanyamızın bir parçası olarak etkinliğimizi enstrümanlarla doldurma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür etmek isterim. Bugüne kadar yaşadığım en eğlenceli etkinliklerden biriydi ve bence bu gerçekten deha ürünü bir konsept. Performansın sonunda büyük bir başarı hissine kapıldım ve bunun daha güçlü takımlar kurmada nasıl etkili olabildiğini gördüm. Steve, içinde eğlence unsuru da olacak şekilde, 130 insanı organize etmek için gerekli disiplinle bu insanları bir arada oyun oynaması arasındaki doğru dengeyi kurmuştu. kendisi mükemmel ve motive edici bir yöneticilik sergilemiştir. Eğitmenlerin, tamamen amatörlerden oluşan bir grup insanın temel seviyede müzisyenlere dönüştürülmesi konusunda madalya hak ettiğini düşünüyorum ve düşünün bunların hepsi tek damla göz yaşı olmadan başarıldı! İşte bu çok etkileyici".şeklinde düşüncelerini belirtmektedir.
Tüm Örnek Çalışmalar