orchestrate at the barbican

Orchestrate! Yıldönümü gösterisi

11 May 2010 tarihinde Mark Davenport tarafından yayınlanmıştır.

Gerçekten başarılı olan bu benzersiz etkinliği kutlamak için ortaklarımızdan Catalyst Teambuilding UK 130 dan fazla müşteri ve acenteyi Orchestrate etkinliğine katılmak üzere davet etmiş bulunmaktadır!

Bu etkinlik Eventia (Etkinlik Endüstrisi Birliği) işbirliğiyle gerçekleştirilmiş olup, Londra Senfoni Orkestrası'nın ev sahipliğini yapan meşhur Barbican Hall'da yapılmaktadır. Etkinlik gecesinde, alıcılar ve organizatörler ilk elden bir Orchastrate'ı deneyimleme fırsatı bulacaklardır. .

Bu benzersiz etkinlik, müzisyeen olmayanların gerçek enstrümanlara, bir orkstra şefine ve özellikle de bestelenmiş bir müzik parçasına erişmelerine olanak sağlayacak şekilde işyerine yönelik bir metafor olarak senfoni orkestrasını kullanmaktadır.

Barbican'daki son gecenin çok keyifli bir gösteriye ev sahipliği yaptığını söylemek isterim. Gerçekten bu heyecan verici gösterinin bir parçası olmak son derece mükemmel bir deneyimdi.Ben bir müzisyenim ancak, hiç bir müzikal deneyimi olmayan insanları bir araya getirip çok kısa bir süre içinde bir eseri çalmalarını sağlamak gerçekten fantastik bir düşünceydi. BT içinde gelecekteki takım kurma etkinliklerini planlarken bu tip bir etkinliği mutlak değerlendireceğim.Judith Weekes,BT İş destek Müdürü
Katılımcıları etkinliğe dahil etmek üzere güçlü bir araç olarak uygulamanın tam manasıyla gösterildiği ve ilham verici şirket değerlerinin ortaya çıkarıldığı Orchestrate etkinliğini gerçekleştiren ekiple gece çok başarılı geçmişti..Izania Downie, Eventia İdari Müdürü
Tüm Örnek Çalışmalar