Ayakta Alkış

12 Kas 2013 tarihinde yayınlandı

Arka plan

Knedi sözleriyle anlatmak gerkirse, Deloitte“Dünyanın her yerindeki bağımsız firmada görev alan on binlerce profesyonelin, seçkin müşterilere yönelik olarak denetleme, müşavirlik, finansal danışmanlık, risk yönetimi ve vergi hizmetleri konularında çatısı altında iş birliği yaptıkları bir markadır.” Dünyadaki “4 Büyük” profesyonel hizmet firmasından biri olan Deloitte, dünyanın en aranılan yeteneklerini bünyesinde barındırmakta ve bu sayede başarıda başarıya koşmaya devam etmekte olup

egi:live communicationküresel anlamada lider firmalara yönelik olarak firmaya özel sratejik etkinliklerin temini konusunda da uzmandır. Yirmi yıllık tecrübesiyle, hırslı, çok uluslu şirketlerine, içinde bilgi ve tutkularını paylaşabilecekleri bir ortam yaratmak suretiyle istisnai ve sürdürülebilir bir büyümeyi sağlamalarına ve şirket stratejilerini daha ileri doğru taşımalarına yardımcı olmaktadır.

Catalyst ve Orkestra etkinliğinin seçilmesi!

egi:live, Bununla bağlantılı olarak, Deloitte, Kıdemli Ortaklar Konferansını birlikte açmak için canlı bir performans sergilemek amacıyla Catalyst ile irtibata geçmişti. Bu etkinliğin, Deloitte’nin temel değerlerini yansıtması ve “yapabilirsin” yaklaşımının altını çizmesi gerekmekteydi.

Benzersiz bir şekilde firmaya özel tasarlanmışOrkestra! etkinliğinin süpriz versiyonutam da bunun için biçilmiş kaftandı.

O gün geldiğinde,

Kıdemli Ortaklar Konferansı başlamadan bir gece önce elli kişilik Deloitte gönüllüsü süpriz bir brifing için otele gelmiş bulunmaktaydı. Kendilerini neler beklediğinden habersiz barda toplandılar ve bu arada kapının hemen ardında bir grup profesyonel müzisyen ve elli adet orkestra enstrümanı onları bekliyordu.

Kapılar açıldı ve orkestra şefi, gönüllülere bir sonraki gün gerçekleştirilecek Kıdemli Ortaklar Konferansı açılışında kendilerinin bir senfonik performans sergileyeceğini duyurdu!

Denenmiş ve test edilmiş orkestra formatımızın kullanımıyla, gönüllüler mükemmel bir sonuç elde etmek için iki saati aşkın bir sürü ciddi manada çalıştılar. Acemi müzisyenlikten, gerçek bir senfonik orkestrasına dönüşümleri esnasındaki gönüllülerin duyguları filme alındı, kaydedildi ve kendileriyle kısa röportajlar yapıldı.

Sonraki sabah, son bir tekrar ve kostüm provasının ardından artık sahne hazırdı. Kıdemli Ortakların delegeleri yerlerini aldığında, bir açılış videosu hazırlamış olduğumuz görevin ana hatlarını göstermekteydi. Daha sonra orkestra sahneye çıktı ve şef batonun vurduğunda derin bir sessizlik her yere hakim oldu. Patronları olan 700 kişinin önünde bu gönüllüler grubu, benzersiz bir performans sergiledi ve elbette ayakta alkışlandılar.

Yatırımın geri dönüşü

  • Orkestra! etkinliği başarılı bir şekilde, Deloitte'de çalışanların kazanımlarını, başarılarını ve "yapabilirsin" yaklaşımını başarılı bir şekilde göstermiş bulunmaktadır.
  • Başarıyı kutlamış ve katılımcı ve yeni bir programın oluşturulmasına yardımcı olmuştur.
Bu mükemmel açılış için teşekkürler- Eminim Deloitte'nin ne kadar memnun olduğunun farkındasınızdır- daha önce bu izlyiciden böylesine bir ayakta alkış görmemiştim!Deloitte and egi:live

Orkestra ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız!

Tüm Örnek Çalışmalar