Teams Go Flat Out On Yas Island F1 Circuit

2 Haz 2010 tarihinde yayınlandı

Abu Dabi Grand Prix'i şaşalı bir duyuruyla ilk kez geçtiğimiz Kasım ayında F1 takvimine katılmış bulunmaktadır. Birleşik Arap Emirliklerindeki ortaklarımız Biz Groupkapılarının önüne kadar gelen Formula Bir yarışından faydalanma fırsatını kaçırmamışlardır.

Catalyst'in bu harika deneyimi olanFlat Out F1 Challengei deneyimlemek ve bunu yeni Yas Island etabında da seçmek isteyen üç müşteriyle çalıştıkları için şanslıydılar.

Sadece takımlar bu yarışı yapmakla kalmayıp aynı zamanda Ferrari ve McLaren in kullandığı aynı pit stoplarında kendi karton arabalarını da üretebilmektedirler. Damalı bayrakların dalgalanması ve konsepte uygun müziklerin çalınmasıyla birlikte biz-events, katılımcı takımlar arasında oldukça ciddi bir rekabetin gerçekleştiği (bir manada)gerçek bir F1 atmosferini yeniden oluşturmaya başlamış bulunmaktadır.

Yarış yerinin sahipleri ADMM, Flat Out F1 Challenge etkinliğinden hayli etkilenmiş olup, her etkinlik sonunda kazana takımın ekip üyelerine Porsche ile tur atma ödülü vererek, bunu kendi müşterilerine de satmak istemektedirler! Brmm! Brmm

Flat Out Formula 1 hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Tüm Örnek Çalışmalar