Flat Out Formula 1 with Team Up Events - Turners

Team Up Events ile Flat Out Formula 1

Yayınlandı 28 Nis 2015

Dünyaca ünlü şarap imalathanesi, Yeni Zelanda’ki Villa Maria Estate, Turner den gelen katılımcılarla Flat Out Formula 1 Grand Prix’i için beklenmedik bir yerdi.

Catalyst Global'in Yeni Zelanda'daki ortağı Team Up Events tarafından gerçekleştirilen etkinlikte, Turner'dan gelen ekipler, göl kenarındaki Villa Maria Estate'de bir araya geldiler ve kendilerinden üç saat içinde gerçek boyutlarda, kartondan bir Formula 1 yarış arabası inşa etmeleri istendi.

Özel olarak tasarlanmış karton seti, talimatları, aletleri ve milleri kullanarak her bir ekip, hızlı, doğru ve etkin bir şekilde bir F1 yarış arabası inşa etmek için tüm ekip üyelerinin katılımının sağlanacağı şekilde birlikte çalışmalarına olanak sağlayacak bir stratejiyi tasarlamak amacıyla işbirliği yapmaktaydılar.

Her bir ekip başarıyla kendi arabasını yaptığında araçlarını markalarıyla süslemekte olup araçları için bir sürücü seçmekteydi!

Arabalar başlangıç çizgisinde, katılımcılar yarış elbiselerinin içinde, damalı bayrak iniyor ve ekipler araçlarını 120 metre boyunca çığlıklar eşliğinde bitiş çizgisine ulaşmak için yarıştırıyorlar!

Ekipler bitiş kemerinin altında toplandılar ve bir parça kartonu bir F1 arabası replikasına dönüştürmek için harcanan ekip gayretinin ne denli şaşırtıcı olduğu hususunda derinlemesine düşündüler.

Bir sonraki konferansınız, personel gününüz ya da ekip kruma etkinliğiniz içinFlat Out F1 ile ilgili daha fazla bilgi edinmek içinbizimleirtibata geçiniz.

Tüm Örnek Çalışmalar