Google Japan gets Flat Out - Google Japan

Google Japan learn to work as a team

Yayınlandı 16 Oca 2015

Google Japonya’dan otuz kişilik bir grup, efsane ekip kurma aktivitesi, Flat Out Formula One için bir rekreasyon merkezinin basketbol sahasında bir araya gelmişlerdi.

Google Japonya'dan gelen katılımcılar,Catalyst Global ortaklarından Work Happiness Japan tarafından düzenlenen Flat Out F1ekip kurma etkinliğine katılmışlardı. Ekipler, 2 saatten az bir süre zarfında F1 yarış arabalarını yapmış ve yarıştırmışlardı.

Google katılımcıları, kartondan F1 arabasının yapılması, markalama çalışmasının yapılması ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak amacıyla diğer ekiplerle yarıştırılması konusunda birbirlerine rakip olacakları 3 ekibe ayrılmışlardı! Karton araç seti, aletler ve talimatların verildiği ekipler, gerçek boyutlarda bir yarış arabası yapmak amacıyla bir strateji ve işbirliği geliştirmek üzere birlikte çalışmışlardır. Daha sonra da büyük yarışa hazır olacak şekilde marka çalışmalarını da yaparak araçlarını süslemişlerdir.

Ekipler başlangıç çizgisine geldiler ve bayrak kalktığında araçlarını kendi kulvarlarında ileri doğru ve sonrasında da geriye doğru ittiler! Yarış alkışlar ve çığlıklar arasında sona ermişti! Ekipler birbirlerini tebrik ettiler, rakiplerinin arabalarına beğenilerini sundular ve kazana ekibinin zaferi elde etmesine yardımcı olan stratejilerin neler olduğunu tartıştılar.

Bir sonraki konferansınız ekip kurma etkinliğiniz ya da personel şirket dışı etkinliğiniz içinFlat Out F1 etkinliğini nasıl organize edebileceğimizi saptamak amacıylabizimleirtibata geçiniz.

Tüm Örnek Çalışmalar