Takımlar dünya rekorunu kırdı.

13 Mar 2017 tarihinde yayınlandı

Februārī komandas no "DStv Digital Media" sabruka pašreizējo rekordu, pārspējot vairāk nekā 600 komandas visā pasaulē. "Dream Team Catalyst" vadīja sešas "Beat the Box" spēļu sesijas 15.-16.februārī.

Pirmajā dienā, visi bija pārsteigti, jo Komanda Nr.2 lauza pašreizējo pasaules rekordu. Bet viņi bija par to lepni mazāk nekā 24 stundas, jo otrajā dienā, kas bija iezīmēts ar vairākiem izaicinājumiem, Komanda Nr.5 lauza savu rekordu, lai kļūtu par jauno pasaules 'Beat the Box' čempionu, nosakot visātrāko laiku, kopš uzskaites sākuma 2016.gada janvārī. "Dream Team Catalyst" koordinatori iecienījuši dalībniekus par to, ka viņi spēj ātri saprast, cik svarīgi ir sadarboties šajā šķietami konkurējošajā spēlē, un vēl svarīgāk, izstrādāt un īstenot nevainojamu plānu dalīties ar zināšanām un iedarbināt visas 22 komandu stiprās puses.

"Beat the Box" ir oriģināla komandas veidošanas spēle, kurā komandas apvieno savas dažādās prasmes, lai pabeigtu izaicinājumu virkni: mīklas, loģikas uzdevumus un citas darbības, izstrādāt radošus risinājumus, lai lauztu kodu. Lai uzvarētu, tiem jāievada kods bezvadu tastatūrā un jāatbloķē kaste pirms laika beigām! "Beat the Box" ienāca tirgū 2016.gadā un tika izplātīts ar "Catalyst Global" komandu veidošanas tīkla starpniecību. Spēle drīz kļuva populāra visā "Catalyst Global" tīklā, 52 reprezentatīvās valstīs.

Spēle ir iekarojusi organizācijas visā pasaulē, un sacensības būs karstas! Ir pieņemti stingri noteikumi, lai nodrošinātu, ka rezultāti tiek precīzi noteikti un reģistrēti. Jaunais standarts, ko nosaka "DStv Digital Media", tagad ir neticamas 55 minūtes un 30 sekundes. Cik ilgi šis rekords pastāvēs, kad ir simtiem komandu 6 kontinentos, kas piedalās šajā populārā komandu veidošanas pasākumā? Vai tas varētu būt zem 55 minūtēm?

"DStv Digital Media" ir daļa no nepārtrauktas apmācības un komandas veidošanas programmas, kas sākās 2016.gadā. Dienvidāfrikas "Dream Team Catalyst" unikāli izstrādātā programma, cieši sadarbojoties ar "DStv Digital Media", nodrošina ilgstošus, neaizmirstamus rezultātus ilgu laiku pēc tam, kad aktivitātes ir pabeigtas. Programma tika uzsākta pagājušā gada septembrī ar "Orķestris!" -  vēl viena ļoti pievilcīga un atalgojoša komandas veidošanas programma no "Catalyst Global" produktu komplekta, kurā cilvēki apvienojas mazāk nekā 2 stundas laikā un spēlē kā viens orķestris. Sadarbības prieks uz dalībnieku sejam  var labi redzēt videoklipā! Nākamajā programmas posmā komandas no "DStv Digital Media" turpināja piedalīties "FreshBiz" darbnīcās, kas balstītas uz spēļu metodēm un veicinā uzņēmējdarbības domāšanu. "FreshBiz", kas tiek izplatīts ar "Catalyst Global" tīkla starpniecību, ir nogādāts vairāk nekā 50 000 semināru dalībniekiem 20 valstīs ar milzīgiem panākumiem.

"DStv Digital Media" ir ierindota starp galvenajiem darba devējiem Āfrikas Karjeras izvēles reitingā, saglabājot spēcīgu reputāciju par lielisku darba vietu. Vairāk nekā 25 gadus "Dream Team Catalyst" ir sniedzis jautrus pasākumus, iesaistot komandu veidošanu un apmācības programmas, kas veido uzticību, sadarbību un saziņu, lai uzlabotu darba atmosfēru cilvēkiem, un sniegt lieliskus rezultātus uzņēmumiem.

Tüm Örnek Çalışmalar