Time Bound

Gerçek boyutlu insan şekillerinin inşa edilmesi

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
8 - Sınırsız

Hakkında

Bantlarınızı alın ve eğlenmeye başlayın! Kahkahalar atarken, insan piramidinizi, Olimpik Oyun, sportif başarı ya da sokak enstalasyonu figürlerinizi yaratın. Time Bound, yaratıcı fiziksel unsurlarla hayal gücünü bir araya getiren inanılmaz derecede elastik ve esnek bir konsepttir.

Sadece yapışkan bant ve stretch film gibi basit malzemeler kullanılarak, etkinliğe katılan ekip üyelerinin gerçek boyutlu figürleri yapılmaktadır. Daha sonra ekip üyeleri, konferansın ana teması ya da eğitim konusuna karşılık gelecek birçok sayıda formun bir arada olabileceği önceden belirlenmiş bir enstalasyonda kendi yaptıkları insan heykelleriyle bir araya gelebilmektedirler. Yaratım süreci tamamlandıktan sonra, ortaya çıkan eserler halka açık bir yerde sergilenip fotoğraflanabilmekte ve bu da etkinliğe bir başka renk katmaktadır.

 

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Time Bound, katılımcıların daima gülüp eğlendiği, keyfin paylaşıldığı bir deneyimdir. Etkinliğinin resmiyetten uzak yapısı, katılımcıların yaratıcı fikirlerini ortaya koymalarını sağlamaktadır. Ekiplerin, başarılı bir sonuç elde etmek için, birbirleriyle etkili bir iletişim kurmak suretiyle, işbirliği yapmaları gerekmektedir. Ekipler, firma içindeki hiyerarşide yer alan her seviyeden personelden oluşmakta olup bu sayede, hep birlikte bu dokunma odaklı etkinliğe katıldıklarından, birbirleriyle daha rahat olmalarını sağlamaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi, Time Bound kelimenin tam manasıyla insanları bağlamaktadır.

Herkesin gerçekten çok memnun kaldığı, oldukça profesyonel şekidle hazırlanmış bu takım kurma etkinliği için tekrardan teşekkürler! Time Bound bir gezinti ortamına yaratıcı düşüncelerin katılmasına yönelik çok samimi bir yöntemdi. Ekiplerin birbirleriyle iletişim halinde olmalarını ve başarı elde etmek için etkili bir iletişim kurmalarını görmek gerçekten çok etkileyici.

Deloitte

Request a Quote