StreetBeat

Enerjik sokak karnavalı müziği

1 - 2 Saatler
Kapalı alan ave açık alan
Katılımcı
30 - Sınırsız

Hakkında

Takımlardan 90 dakika içerisinde, kendilerine özgü renkli ve eğlenceli bir sokak karnavalı tasarlamaları istenir.

Gruplar halinde çalışarak, tüm katılımcılar çöp bidonu kapakları, yağmur suyu boruları ve sokak süpürgeleri gibi enstrümanlardan ne tür sesler elde edilebileceğini ve sokakta çalışanların giysileriyle nasıl bir görsel etki yaratılacağını araştırırlar. Sonuçta ortaya çıkacak olan gösteride grupların ellerindeki malzemeyi nasıl farklı şekillerde yorumlayıp, ifade ederek başarıya ulaştıkları, dinamik, ilham verici ve herkesi yerinden kaldıracak performanslarında net şekilde görülür.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

Kısıtlı kaynaklarla zamana karşı yürütülen, bu etkinlikte sıkı bir çalışma, takıma çalışmasına getirilen yükler ve tüm bu yaratıcı enerjiyle gruplar hafızalardan silinmeyecek bir performansı ortaya koyabilmektedirler. StreetBall, ortak bir hedefe ulaşmak için birlikte çalışmaktan ibarettir. Olumlu bir takım yaklaşımı oluşturmak ve herkesin yüzünde bir gülümse belirmesini sağlamak suretiyle takımların gelişmesini ön plana alan bir deneyimdir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Sonuçları

Streetbeat sürdürülebilirlik konusunda çok güçlü mesajlar aktarır; çöp tenekeleri gibi temel aletlerin enstrüman olarak kullanılması sınırlı kaynaklar ile ne denli güçlü sonuçlara ulaşılabileceğinin güzel bir örneğidir. Bu tasarım, katılımcıların getirdikleri veya buldukları dönüştürülmüş malzemelerden kendi enstrümanlarını yapmalarıyla bir ileri seviyeye çıkarılabilir.

Fiziksel Mesafe

physical distancing

Fiziksel Mesafe

Bu aktivite fiziksel mesafe kurallarına uygun olarak dizayn edilebilir. Katılımcıların birbirleriyle paylaşması gereken oyun materyali ve bildirilerden uzak durmak adına bu programı dizayn ettik. Ve, yakın durmayı gerektiren her şeyden kaçındık! Yetenekli uzmanlarımız deneyim boyunca katılımcılara rehberlik edecek ve her birinin eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşarken sosyal mesafe kurallarına uyduklarından emin olacaklardır. Fiziksel mesafe ve ekibiniz için bu deneyimi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Related Testimonial

Harika! Bu ne hayret verici bir sonuç! Herkesin katılımı sağlandı ve herkes gerçekten çok memnundu. Oldukça enerji dolu bu etkinlik aynı zamanda sürdürülebilirlik konusunda da mükemmel mesajlar veriyordu..

Cisco Systems Ltd

Contact Us