In the Picture - Remote

Bireysel benzersizliğin ve paylaşılan kimliğin eğlenceli bir keşfi

30 dakikalar - 1 Sat
Kapalı alan
Katılımcı
40 - Sınırsız

Hakkında

In the Picture – Remote, paylaşılan kimliği tartışmak ve keşfetmek isteyen uzaktan çalışan ekipler için özel olarak tasarlanmıştır. Katılımcılar, ekibinin tüm üyelerini sergileyecek bir video klibe dahil edilmek üzere bir dizi özçekim çekmeye davet edilir. Fotoğraflarının oryantasyonu ve arka plan rengi, bitiş tarihi ve nereye yüklenmeleri gerektiği konusunda açık talimatlar verilir. Fotoğraflarının içeriğiyle ilgili yönergeleri izleyen katılımcılar yaratıcı bulma desteği alırlar. Tüm görüntüler derlendikten sonra video oluşturulur. Katılımcılar videonun galasına çevrimiçi toplantı aracıyla katılırlar. İlk olarak, hızlı hareket eden ayrı yüzler dizisi daha sonra görünüm geri döndükçe daha fazla yüz görünür. Kamera, ekip üyelerinin fotoğraflarının bir noktada birleştirilmesiyle oluşturulmuş güçlü bir resim ortaya çıkarmak için geri döner.

Öğrenme ve gelişim sonuçları

In the Picture – Remote güçlü öğrenme sonuçları sunan eğlenceli bir ekip arasında bağ oluşturma aktivitesidir. Fotografik kriterler, değerleri ve kültürü yansıtacak şekilde veya birbirlerini daha iyi tanımanın bir yolu olarak uyarlanabilir. In the Picture, paylaşılan kimliğin önemi ve uzaktan çalışan ekiplerde nasıl geliştirileceği tartışmaları için mükemmel bir başlangıçtır. Katılımcıları fotoğrafik formatta tekliklerini ifade etmeye ve böylece grubun birliğini arttırmaya teşvik etmek için bir araç olarak kullanılabilir. Nihai görsel sonuç, her bireyin benzersiz bir birey olmasına rağmen, grubun paylaşılan kimliğinin bir parçası olduklarının önemini pekiştirir. Katılımcılara, yaratıcı olmaları ve fotoğraflarındaki benzersizliklerini ifade etmeleri konusunda meydan okunur. Fotoğraflar verilen yönergelere göre çekilmesi gerektiğinden, In the Picture, uzaktan çalışan bir ekibin etkili iletişiminde alıcı dilin önemini de arttırmaktadır.

remote team building

Uzaktan Çalışan Ekipler için Etkinlikler

Bu etkinlik uzaktan çalışan kişiler için tasarlanmıştır. Ekibiniz evden, başka bir bölgede bulunan ofis konumlarından ya da farklı ülkelerden çalışıyor olabilir! Temayı seviyor ancak yüz yüze ya da hibrit bir çözüm mü arıyorsunuz? Ekibiniz için bu tecrübeyi nasıl özelleştirebileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

Contact Us