Two Tribes At Shangri-La's Mactan Resort & Spa

25 Haz 2015 tarihinde yayınlandı

Catalyst Team Building Philippines, Cebu Filipinlerdeki Two Tribes at the Shangri-La's Mactan Resort & Spa'da başlıklı, Catalyst Global’in olimpiyat stilindeki ekip kurma etkinliğini tasarlamış ve bunu tertiplemiş bulunmaktadır.

Bu çokuluslu sanayi ürünü firmasının iki yüz çalışanı, bu eğlenceli ekip kurma etkinliğine katılmak için olağanüstü sıcak bir havada Filipinlere yapılan bu gezide bir araya gelmiş bulunmaktadır.

Two Tribes, dünyanın her köşesindeki yöreye özgü oyunların canlandırılmasıdır. Dikkatli bir şekilde sıralanmış bölgelere ait sportif mücadelelerin her biri, bu eğlenceli ve destekleyici ortama katılmak için insanların tüm fiziksel yeteneklerini ortaya koymalarını cesaretlendirecek şekilde tasarlanmıştır.

Çok sıcak havaya rağmen, Red Tribe ve Blue Tribe arasındaki müsabaka esnasında takımlar, bir yanda kahkahalarla eğlenirken diğer yandan da harekete geçmekte ve tüm maceraları tamamlamaktadırlar.

Mavi ekip, en iyi Haka Performansı unvanını kazanırken, Kırmızı Takım 77 Külçelik toplam puanla tüm aktivitelerin kazananı olmuştur.

Tüm Örnek Çalışmalar