Johnny Machiels Event Master

Johnny Machiels

Event Masters Yönetici Ortağı

LinkedIN

Ekip oluşturma, eğitim, etkinlikler ve yönetim ekiplerinde 23 yıllık deneyime sahiptir ve Event Masters'ta Yönetici Ortağıdır

Johnny, 23 yıl önce Event Masters'da stajyer olarak çalışmaya başladı. Şirket içinde farklı işlerde (öğrenci, stajyer, asistan, genç, kıdemli) çalıştıktan sonra, diğer iki ortağıyla birlikte Event Masters Yönetici Ortağı olarak görev almaya karar verdi. Ekip kurma konusunda uzmanlaştı ve o günden beri departmanı yönetiyor. Girişimcilik ve lojistik departmanları da onun sorumluluğundadır. Johnny ayrıca, Event Masters'ın fransız departmanıyla da ilgileniyor ve ticari büyümeyi desteklemek için sürdürülebilir ortaklıklar geliştirmek için daha fazlasını yapmak istiyor. Bu nedenle, Event Masters'ı bir bütün olarak yönetmenin yanı sıra günlük iş olarak aktif bir şekilde ekip kurmayı satıyor. Ayrıca ekip kurmaları organize eder, kolaylaştırır ve MC olarak çalışır. Onun gücü çok dilli oluşundan geliyor. Bu, onun için İngilizce, Fransızca veya Felemenkçe olarak ekip kurmayı kolaylaştırıyor. Diğer bazı güçlü yönleri ise:

  • Johnny düzenli olarak yeni ekip kurma konseptleri yaratıyor. Bu, departmanın yenilikçi olmasını sağlıyor.
  • Ekip kurma kavramlarını takip eder ve güncel olduklarından emin olur. Ayrıca sürekli olarak departmanını ve işi geliştirmek için çalışır.
  • Johnny gerçek bir ekip kurma elçisidir. Düzenli olarak okullarda ve İK kongrelerinde sunumlar yapar. Deneyimlerine göre, ekip kurmayı İK aracı olarak profesyonelleştirmek istiyor. Entertraining departmanın kurulmasının nedeni budur.
  • Takım kurmada eğlence ve eğitimin bir karışımı. Bazı kavramlar, bir iş için adayları işe almak için de kullanılabilir.