tina katrina kaber

Tiina-Katrina Kaber

Catalyst Estonya, EnterTrainer ve Geliştirme Yöneticisi

LinkedIN

Estonya'da Catalyst çalışmalarını yürütmek, ulusal ve uluslararası şirketleri iyi işleyen, mutlu ve hırslı ekip arayışlarında desteklemek.

Bir gelişme bağımlısı olarak, Tiina-Katrina öğrenme ve büyümeyle ilgili her şeye hayrandır. Örgün ve yaygın eğitim, KSS ve etkinlik yönetimi tecrübesiyle şirketlere değer katmanın benzersiz bir yolunu bulmuştur. Son derece ilgi çekici ve mükemmel şekilde uyarlanmış Catalyst ürünlerini, değişim yönetimi ve sinirbilim kavramlarıyla öğrenmede birleştiren Tiina-Katrina, ekipleri gerçekten daha verimli bir işbirliği aşamasına götüren eğitimler ve etkinlikler sunar.

Doğru soruları sormak ve net hedefler koymak, müşterileri ile güçlü bir işbirliğinin kapılarını aralıyor; bu da genellikle hizmet sunmadan daha çok fazla ortaklığa yol açıyor.

Her zaman meraklı olan Tiina-Katrina’nın meraklı kişiliği, gerçek yıldızların, masaya kendi benzersiz deneyim, bilgi, fikir ve soru setlerini getiren katılımcılar olduğunu eğitimlerinde gösterir. Ya da masadan ziyade yerde çünkü Catalyst Estonya'daki çoğu eğitimler masalarda gerçekleşmez tam eylem modunda, sadece doğru miktarda bilgi, analiz ve geri bildirim ile birleştirilir.

Müşterilerinden bazıları Swedbank, Coca-Cola, Ericsson, BDO, Deloitte, Paulig, Ipsen Pharma vb.