alexandra pett

Alexandra Pett

Kurucu Yönetici, Eventology, Kanada

LinkedIN : Alexandra Pett

Eventology Canada'nın kurucu yöneticisidir ve etkinlik yönetimi, yaratıcı etkinlik tasarımı ve eğitim stratejisi konularında uzmandır.

Alexandra, 15 yılı aşkın bir süredir öğrenme, motivasyon ve eğlence yoluyla ekipleri bir araya getirir ve Barclaycard, Bell Kanada, Schneider Electric and Bayer gibi şirketler için çok çeşitli sektörlerde çalışmıştır. Aslen İngiliz olan Alexandra, İngiltere'de bulunan yüzlerce lider şirketin ölçülebilir eğitim ve gelişim programları sunmasına, Avrupa’daki yiyecek ve içecek ekiplerini yönetmiş ve İngiltere’deki prömiyer ekip kurma ve eğitim şirketlerinden biri için ilham verici ve ilgi çekici etkinlikler sağlamıştır.

2008 yılında Kanada'ya taşındıktan sonra Alexandra, Kanada'daki benzersiz kültürel ve iş gereksinimlerinin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlayan yüksek etkileşimli ve ölçülebilir ekip kurma etkinlikleri için pazarda bir boşluk olduğunu görmüştür. Bu boşluktan Eventology doğmuştur.

Çok seyahat etmiş ve yıllarca birçok farklı kültürle çalışmış olan Alexandra, kendi deneyimlerinden yola çıkarak Kanada'da çok kültürlü işgücünü yönlendirirken ve yönetirken ortaya çıkabilecek zorlukları anlamaktadır.

Articles by this Author