Catalyst Master Class Paris 2018

Ekip Kurma Fasilitatörleri İçin Master Class

Yayınlandı 3 May 2018 Mark Davenport tarafından

2 Mayıs’ta Avrupa’dan çok sayıdaki ekip kurma fasilitatör ve eğitmenleri Catalyst Global Master Class’ta buluştu. Etkinliğin teması ekip kurma fasilitatörlerinin işlerini kolaylaştıracak bilgilerdi. Etkinliğin yapım ve sunumunu, satış ve ekip kurma fasilitasyonu konusunda 30 yıldan fazla tecrübeye sahip Guy Bergreaud üstlendi.

Catalyst Master Class Paris 2018

İngiltere, İsviçre, Bulgaristan, Belçika, Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Malta, Finlandiya, Almanya, Slovenya, Romanya, Slovakya ve Baltık devletleri olmak üzere 15’ten fazla Avrupa ülkesindeki lider ekip kurma şirketlerinin temsilcilerinin yanı sıra hem acemi hem de çok tecrübeli profesyonellerin katıldığı bu buluşmada, gün boyunca paylaşım ve birliktelik had safhadaydı.

Catalyst Master Class Paris 2018

Hazırlanma teknikleri, dinleyicilerin katılımını sürdürebilmek için yaratıcı fikirler ve teknikler, etkin ve güçlü görev raporu yöntemleri ve en iyi ekip kurma yöntemleri gibi fasilitasyon ve eğitim konularını her şekilde kapsayan toplantı gündemi, katılımcılar tarafından ilgi gördü. Dünyanın en büyük ekip oluşturma ağının CEO’su Guy baker

“Catalyst Global ekip kurma ağının vizyonu “Ekip kurmada mükemmellik”tir. 2018 yılında, çalışanların katılımının ve refahının bir şirketin etkinliği için çok önemi olduğunu ve etkili bir ekip kurmanın bu süreçte kritik bir rol üstlendiğine inanıyoruz. Ancak ekip kurma bir iş yerinin arzu ettiği sonuç için tam uymalı ve bir amaç doğrultusunda oluşturulmalıdır,”

şeklinde konuştu.

“Bu master class programı, Catalyst Global’ın tüm dünyada ekip kurma konusunda mükemmelliğe ulaşma yollarından sadece bir tanesi. İnsan kaynakları programına katkıda bulunacak bir ekip kurma programı arayan öngörüsü yüksek iş yerlerinin, Catalyst Global ağına üye işletmeleri seçmelerine şaşırmamalı.”

Yardım konularından başlayıp yüksek enerjili bir paylaşım toplantısına doğru evrilen buluşma büyük bir başarıya ulaştı. Toplantıda paylaşılan tüm bilgi ve paylaşımlar kaydedildi ve daha sonra, her şeyi tekrar gözden geçirmek isteyen katılımcılarla ekip kurma ağındaki diğer fasilitatörlere gönderildi.

Catalyst Master Class Paris 2018

Gün, “hatıra diplomaları”nı alan katılımcıların fotoğraf çekimiyle sona erdi. Ülkeler ve şirketler arası kurulan dostluklar ve bunun sayesinde oluşan paylaşımlar bu günün değerini artırmaya devam edecek.

"Bilgi ve uzmanlığını paylaşan bu kadar çok sayıda yetenekli moderatör, eğitmen ve fasilitatörü bir arada görmek gerçekten de büyüleyici! Anladım ki bu ağ, müşterilerine tecrübelerini aktarmak konusunda yanıp tutuşan inanılmaz insanlarla dolu! Farklı ülkelerden insanların mantık ve düşüncelerini görebilmek ve onlardan bir şeyler öğrenebilmek kesinlikle büyük bir ayrıcalık.”
Tiina-Katrina Kaber, Eğitmen ve Ülke Müdürü, UPAS, Estonia

Mark Davenport

Head of Business Development

Responsible for identifying new partner prospects and facilitating their acquisition into the Catalyst Global network

Tüm Network Haberleri