go team launches in brighton

Go Team yüksek teknolojili hazine avı

Yayınlandı 12 Haz 2013 Mark Davenport tarafından

Go Team, Catalyst Teambuilding network'üne göre hazırlanmış yeni tablet uygulamasıdır. Her türlü lokasyonu, etkileşim ve macera dolu heyecanlı bir yarışa dönüştürmektedir.

Geçtiğimiz haftaki güneşli havayla, İngiltere'nin güney kıyılarındaki Brighton, bir diğer yeni takım kurma etkinliği ürününü piyasaya sunmak için ideal lokasyon olduğunu ispat etmiş bulunmaktadır. Bu benzersiz "şehir mücadelesi" teknolojisinin temel özelliklerini test etmek için bu yüksek seviyede rekabetçi etkinlikte beş ekip rol almış bulunmaktadır.

Tablet üzerinde çalışan, Go Team uygulaması takımların yönlerini bulmalarına yardımcı olan benzersiz bir takip oku özelliğine sahip bulunmaktadır. Takım üyeleri kendi destinasyonlarına vardıklarında, takımlara, kendilerine verilen görevi tamamlamaları için gerekli soru, ipucu ve resimlerle birlikte GPS ile tetiklenen görevler gönderilmektedir.

Bu heyecan verici yarış, Brighton hakkındaki bazı gizli kalmış hikayeleri ve az bilinen hususları ortaya çıkarmaktadır. Bu şaşırtıcı güzellikteki şehrin caddelerinde ve arka sokaklarında takımların gelişimi teknolojik olarak izlendiğinden güncellemeler, geri bildirim ve puanlar gerçek zamanlı olarak tutulmaktadır.

Yolda birini kaybettikm mi? Hayır! GoTeam'in akıllı teknolojisi, her bir takım için zeki bir şekilde eşit mesafede güzergahlar tespit etmekte olup tüm ekiplerin belirlenen sürede nihai varış noktalarına güenli bir şekilde vamalarını sağlamaktadır.

Bu zamana kadar Go Team hakkında mükemmel geri bildirimler aldık ve şunu gördük ki etkinliğimiz, her türlü beceri seviyesinde ve her lokasyonda yaratıcı bir platform olma özellğine sahip oldukça esnek bir sistem olduğu kanıtlanmıştır. İster Brighton gibi konferans destinasyonlarının keşfedilmesi, yaya kaldırımlarında dolaşmak, ağaçlık yerde ya da su kenarların koşmak olsun, Go Team unutulmaz takım etkileşimleri oluşturmakta ve katılımcıların lokasyonu gerçekten tanımasına olanak sağlamaktadır.

Müşteriler, bu hafta Kopenhag'da ve bu haftasonu da Malta'da teyid edilen satışlarla bu ürüne olan güvenlerini göstermektedirler.

Go Team hakkında daha fazla detay elde etmek çin buraya tıklayınız.

Mark Davenport

Head of Business Development

Responsible for identifying new partner prospects and facilitating their acquisition into the Catalyst Global network

Tüm Network Haberleri