Catalyst Global Conference Brighton 2013

Catalyst Ekip kurma Etkinliği Konferansı

Yayınlandı 15 Ara 2013 Mark Davenport tarafından

Dünyanın ne önde gelen ekip kurma uzmanlarından 60 tanesi, Catalyst Global'İn iki yılda bir düzenlenen konferansında Brighton'da bir araya geldiler.

Burada neler oluyor? Bağımsız ekip kurma etkinliği firmalarından oluşan ağ, yeni fikirleri paylaşıyor ve birbirleriyle açık bir şekilde konuşuyorlar!!!Bu gerçeten doğru olabilir mi?

Evet artık doğru! Catalyst Global uluslararası ekip kurma etkinliği konferansı, aynı düşüncelere sahip firmaların birbirini dinlemesi, birbirleriyle iş birliği yapmaları, yaratıcı olmaları ve paylaşılan bilgiden azami faydayaı elde etmelerine olanak sağlayan bir platform sunmaktadır.

Ekip kurma etkinlikleri profesyonellerinin dünyanın her yerinden aynı düşünceleri paylaşan insanlarla bir ağ oluşturmalarına ve en iyi uygulamaları paylaşmalarına olanak sağlayan, canlı bir etkinlik oluşturmak suretiyle, güvenilir bir ortam yaratmaktan memnuniyet duymaktayız.

Ortaklarımızın bu iki gün hakkında neler düşündüklerine şöyle bir bakalım:

Sizler, Brighton'da böylesine bir konferans düzenleyerek ve olağanüstü bir atmosfer yaratarakgerçekten harika bir iş çıkardınız. Yapılan oturumların ve network çalışmalarının düzenlenmesi tam da benim kafamdaki gibiydi ve her şeyin bu denli başarıl gerçekleşmesini sağlamak adına büyük bir gayret sarfettiğinizi de biliyorum.

David Powell, Asia Ability

Sizlre ve geçen ayki mükemmel prodüksionda yer alan ekibe bir kez daha teşekkür etmek istiyorum! Müşterilerimizin konferanslardan nasıl bu kadar berrak fikirlerle ve motivasyonla ayrıldıklarını görebiliyorum.

Kate Kaiser, Catalyst Events, USA

Tüm zorlu etkinliklerden, aldığım keyiften ve tanışmış olduğum insanlardan çok memnunum. Sahip olduğum 13 yıllık deneyimde, hiç bu kadar çok uzmanla bir araya gelmemiştim ve çılgın gündemime rağmen özellikle konferanstan aldığım enerjiden dolayı, Brezilya'daki tüm etkinliklerim harikaydı.

Elves Costa, Conquistar, Brazil

Her ne kadar bir hafta geçmiş olsa da, Konferansta yaşadıklarımızdan ötürü halen kendimizi oldukça heyecanlı hissediyoruz. Galina ve ben, tüm Catalsyt çalışanlarının işlerini ve küresel çalışma ağını geliştirmek amacıyla gösterdiğiniz enerji ve istekliliğinizden ötürü sizlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Catalyst Global'in, Müşterilerin yeni beklentilerine ve uygulayıcı ekiplerin karşılaştıkları zorluklara cevap veren ekip kurma etkinliği programlarını üst sıralara taşıma ve geliştirme konusuna gösterdiği önemi takdirle karşılıyoruz. Paylaşma ve keyif atmosferi gerçekten harikaydı!

Iliyana Dimitrova, Gea Events, Bulgaria

Bağımsız bir ekip kurma etkinliği firmasının bir parçasıysanız ve Catalyst topluluğuna katılmanın avantajları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen...

buraya tıklayınız

Mark Davenport

Head of Business Development

Responsible for identifying new partner prospects and facilitating their acquisition into the Catalyst Global network

Tüm Network Haberleri