Catalyst Euro Zone 2016 London

Catalyst Global - Euro Zone 2016 etkinliği

Yayınlandı 9 Tem 2016 Mark Davenport tarafından

7-8 Temmuz 2016 tarihinde, Avrupa'daki Catalyst Ekip Kurma Etkinliği Network'ü üyeleri iki yılda bir düzenlenen 2016 Euro Zone Konferansı için Brighton'da bir araya gelmişlerdir. Bu konferans, İrlanda, Letonya, Litvanya, Fransa, Almanya, Romanya, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Danimarka, Portekiz, Avusturya, Malta, İngiltere ve Slovenya da dahil olacak şekilde Avrupa ve İngiltere'nin her yerinden dünyanın en iyi ekip kurma etkinliği firmalarının 40'ını bir araya getirmektedir.

Catalyst Global CEO'su Guy Baker, grubun geçtiğimiz 12 ay içinde elde ettiği büyük başarıların detaylarıyla heyecanlandırarak EuroZone 2016 açılış konuşmasını gerçekleştirmiştir. Daha sonrasında, Go Team-Go Engage tablet tabanlı uygulamalar kullanılmak suretiyle, katılımcılar; Satış: bir nedenle başlar, etkileyici bir kişilik olma, tekarlanan işlerin hedeflenmesi, öğrenme& gelişim, pazarlama ve ürün inovasyonunun dahil olduğu tartışma konuları arasında seçim yapmaktadır.

Konferansınana teması Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve vermenin gücüydü. 2015 yılı sonlarında 8 ay önce B1G1 bağış inisiyatifine katıldığından bu yana, Catalyst Global network'ü şu ana kadar 225,549 B1G1 etkisi yaratmıştır! Belçika Events Masters'dan Johnny Machiel, B1G1'ın kendi ekipleri ve müşterileri üzerindeki inanılmaz etkisinden bahsetti. Gruptakiler, vermenin gücünü kendi işletmelerine çok daha fazla dahil edebilecekleri ve Go Team - Go Give 'in yeni versiyonu olan bu aktif oyuna katılabilecekleri yöntemler hakkında görüş alışverişlinde bulundular. Ekipler, B1G1 'ın sebep olduğu etkilerle sonuçlanan başarılı eylemlerle, bir dizi zorlu görevi tamamlamak adına Brighton'un dar sokaklarına kendilerini atmışlardır! Kazan-Kazan!

1. günün kapanışında, delegeler biralarını ya da şaraplarını içerek rahatlarken, enerjik MC, Ramses Van Ryssen tarafından yönetilen, yüksek seviyede enerji gerektiren tablet tabanlı bir aktivite olan Push It 'e katılmışlardı. Bu tablet tabanlı, ekip kurma aktivitesi Push It! ile, bu yüksek enerji gerektiren tamamen kapsayıcı niteliklere sahip masa üstü aktivitesinde ekipler, bir dizi bilmeceyi ve fiziksel ekip görevlerini tamamlayarak birbirlerine karşı savaşmaktadırlar.

Paylaşım ve birlikte çalışma etkinlikleri, akşam yemeğinde ve Team Building İrlanda'dan Oran Masterton'un Brighton Kumsalındaki The Tempest'ta gerçekleştirilen doğumgünü kutlanması esnasında da devam etmiştir!

2. gün, 10 temel ürün hakkındaki detaylı sunumları içeren "Fark yaratan detaylar" başlıklı oturumla açılmıştır. Her bir ürün, satış ve uygulama konusunda detaylara gösterdiği ihtimamın kendi pazarında o ürünü popüler hale getirdiği belirli bir ortak tarafından sunulmuştur. Misafir konuşmacı, Biz Group BAE'nden Andy Fieldhouse tekrarlanan işlerin hedeflenmesi hakkındaki kapsamlı düşüncelerini grupla paylaştı.

Öğle yemeğinden sonra, Avrupalı network ortakları, aletlerin kullanıldığı, liderlik konulu güçlü bir deneyime dayalı öğrenme oyunu olan, Everest dağına tırmanma temalı popüler "Peak Performance" 'ın gösterimine katılmışlardır.

Resmi konferans gündeminin sonuna gelindiğinde de network çalışmaları uzun süre boyunca devam etmişti ve network forumumuzda da coşku ve heyecanla devam etmekteydi. Katılımcılar, daha sık düzenli olarak bir araya gelmeyi planlayacak şekilde bu paylaşıma yönelik olarak harika vakit geçirdikleri sonucuna varmış bulunmaktadırlar! Catalyst Global yönetimi, Kasım ayında, Kota Kinabalu'da gerçekleştirilecek olan Asia Zone 2016 toplantısında, Asya ve GüneyDoğu Asya Adalarından gelen ekiplerle karşılaştıklarında, bu öğrenme ve işbirliğine dayalı paylaşıma devam etmekten heyecan duymaktadır.

Bunlar geçirdiğimiz çok ilham verici ve gerçekten harika zamanlardı. Ürün geliştirme, satış hakkında birçok yeni ve parlak fikir kazandım ve belli ürünlere yönelik olarak sorularıma da cevap almış oldum. Hepinizde ülkenizde harika işler çıkarttığınızdan, sizlerle ortak olmaktan gerçekten gurur duymaktayım. Firmalarınız hakkındaki hikayeleri duymak, satışlarınız ve deneyimleriniz hakkında bilgi sahibi olmak gerçekten çok heyecan vericiydi.

Dace Stipniece,Letonya Ülke Müdürü

Catalyst dünyasına adım atarken bana yardımcı olmak adına gösterdiğiniz sıcak karşılama ve açıklıktan dolayı hepinize teşekkür ederim:) Brighton'da Harika zaman geçirdim ve çok eğlendim, Ürünler, yapılan en iyi uygulamalr ve hiç farkında olmadığım konular hakkında çok bilgi edindim...bir kez daha teşekkür ediyorum, sizler gerçek profesyonellersiniz, ve burası gerçekten üst düzey bir topluluk, bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum!

Monica Dymacz-Kaczmar, CEO, Exprofesso, Polonya

Her zaman olduğu gibi, bu birkaç gün içerisinde çok fazla şey öğrendim ve bir kez daha bu network'ün ne kadar güçlü bir şey olduğunu anladım. Bir çok yeni kontakla irtibata geçildi ve umarım daha da peşinden gideceğimiz bir sürü fırsat karşımıza çıkacak. Bu iki gün içinde salondaki enerji çok yüksekti, herkesin kendi markası ve kendi insanları için duyduğu tutkuyu görmek harikaydı!

Oran Masterton, Creator of Opportunities, Xtreme.ie

Topluluktaki diğer üyelerden çok şey öğrendik ve etkilendik. Organizasyonun tamamından bireysel konuşmalara kadar herşey harikaydı ve çok güzel organize edilmişti. Kendi adıma konuşmak gerekirse, kişisel anlamda ben çok etkilendim. Avrupa ülkelerinden gelenler, Catalyst Global'in kendi yönetimi kadar olağanüstüydü. Hepiniz harika iş çıkarıyorsunuz- buna devam edin! Sizlerle tekrardan belki de egzotik bir destinasyonda göüşmek ümidiyle..! 

Nikola Havlova, Etkinlik Müdürü, Maxin Prague 

Mark Davenport

Head of Business Development

Responsible for identifying new partner prospects and facilitating their acquisition into the Catalyst Global network

Tüm Network Haberleri