Catalyst Euro Zone 2016 London

Catalyst Global - Euro Zone 2016

9 Tem 2016 tarihinde Mark Davenport tarafından yayınlanmıştır.

7-8 Temmuz 2016'da Avrupa'daki Catalyst Ekip Kurma Ağı üyeleri, iki yılda bir düzenlenen 2016 Euro Zone Konferansı için Brighton'da bir araya geldiler. Konferans, İrlanda, Letonya, Litvanya, Fransa, Almanya, Romanya, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Danimarka, Portekiz, Avusturya, Malta, İngiltere ve Slovenya gibi ülkelerden yani Avrupa'nın dört bir yanından dünyanın en iyi ekip kurma takımlarını bir araya getirdi

Catalyst Global CEO'su Guy Baker, geçtiğimiz 12 ay boyunca grubun güçlü başarılarının ayrıntılarını içeren konuşmasıyla Euro Zone 2016 'yı başlattı. Ardından, Go Team - Go Engage tablet tabanlı uygulamasını kullanarak katılımcılar, Satış dahil olmak üzere tartışma konularını seçtiler: Niçin ile öncülük etmek, etkileyici olmak, tekrarlanan işi hedeflemek, öğrenme ve geliştirme, pazarlama ve ürün inovasyonunu hedeflemek.

Konferansın ana teması Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve vermenin gücüydü. Catalyst Global Ağı, B1G1'in küresel verme girişimi'ne 8 ay önce 2015 yılının sonlarında katılmasından bu yana 225,549 B1G1 etkisi yarattı! Belçika'daki Etkinlik Uzmanlarından Johnny Machiels, B1G1'in kendi ekibi ve müşterileri üzerindeki inanılmaz etkisinden bahsetti. Grup, işletmelerine daha fazla verme gücünü dahil etmenin yollarını tartıştı ve Go Team - Go Give'ın yeni versiyonunun aktif bir oyununa katıldı. Ekipler, B1G1'in sebeplerine etki eden başarılı eylemlerle bir dizi zorluğu tamamlamak için Brighton Lanes'e girdi! Kazan-Kazan!

1. günün sonunda delegeler bira ve şarapla rahatlarken, enerjik MC, Ramses Van Ryssen liderliğindeki yüksek enerjili tablet tabanlı bir etkinlik olan Push It!'e katıldılar . Bu tablet tabanlı ekip kurma etkinliği olan Push It! sayesinde yüksek enerjide, tamamen sürükleyici masa üstü etkinlik ekipleri, bir dizi beyin fırtınası ve fiziksel ekip mücadelesini tamamlayarak birbirlerine karşı savaştılar.

Oran Masterton tarafından kurulan Team Building Irlanda’nın doğum günü kutlamalarında, Brighton Beach'te bulunan The Tempest'teki akşam yemeği ve içkiler eşliğinde paylaşım ve işbirliği devam etti!

2. Gün, 10 önemli ürünle ilgili içgörüsel sunumların yer aldığı “Detaylar Fark Yaratır” başlıklı bir oturumla başladı. Her bir ürün, satış ve teslimattaki detaylara gösterilen dikkatin, söz konusu ürünün pazarlarındaki popülerliğine yol açan bilgiler belirli bir ortak tarafından sunuldu. Misafir konuşmacı, Biz Group BAE'den Andy Fieldhouse, tekrar eden işleri hedefleme konusundaki bilgisini grupla paylaştı.

Öğle yemeğinden sonra Avrupalı ağ ortakları liderlik ve popüler Everest Dağı tırmanışı 'Peak Performance' temasına dayanan güçlü deneysel öğrenme aracının bir gösteri oyununa katıldılar.

Resmi konferans gündeminin sona ermesinden uzun süre sonra bile ağ kurma sonuna kadar devam etti ve duyulan heyecan çevrimiçi olarak ağ forumumuzda hala devam etmektedir. Katılımcılar, paylaşımlarla dolu müthiş zaman geçirdiklerini ve düzenli bir şekilde toplantılar yapmayı planladıklarını belirttiler! Catalyst Global liderlik ekibi, Ekim ayında Kota Kinabalu'daki Asia Zone 2016'da Asia & Australasia'dan ekiplerle buluşmak ve öğrenme ve işbirliği paylaşımını sürdürmek için heyecanlılar.

Bu geçirdiğimiz çok ilham verici ve gerçekten harika zamanlardı. Ürün geliştirme ve satış hakkında birçok yeni ve parlak fikir edindim ve belli ürünlere yönelik olarak sorularıma da cevap almış oldum. Hepiniz ülkenizde harika işler çıkartıyorsunuz, sizlerle ortak olmaktan gerçekten gurur duyuyorum. Şirketleriniz hakkındaki hikayeleri duymak, satışlarınız ve deneyimleriniz hakkında bilgi sahibi olmak gerçekten çok heyecan vericiydi.
Dace Stipniece, Letonya Ülke Müdürü
Catalyst dünyasına adım atarken bana yardımcı olmak adına gösterdiğiniz sıcak karşılama ve açıklıktan dolayı hepinize teşekkür ederim:) Brighton'da harika zaman geçirdim ve çok eğlendim, Ürünler, yapılan en iyi uygulamalar ve hiç farkında olmadığım konular hakkında çok bilgi edindim...bir kez daha teşekkür ediyorum, sizler gerçek profesyonellersiniz, ve burası gerçekten üst düzey bir topluluk, bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum!
Monica Dymacz-Kaczmar, CEO, Exprofesso, Polonya
Her zaman olduğu gibi, bu birkaç gün içerisinde çok fazla şey öğrendim ve bir kez daha bu ağın ne kadar güçlü ve inanılmaz olduğunu anladım. Bir çok yeni temaslar kuruldu ve umarım peşinden gideceğimiz bir çok fırsat karşımıza çıkar. Bu iki gün içinde salondaki enerji çok yüksekti, herkesin kendi markası ve kendi insanları için duyduğu tutkuyu görmek harikaydı!
Oran Masterton, Creator of Opportunities, Xtreme.ie
Topluluktaki diğer üyelerden çok şey öğrendik ve etkilendik. Organizasyonun tamamından bireysel konuşmalara kadar herşey harikaydı ve çok güzel organize edilmişti. Kendi adıma konuşmam gerekirse, kişisel anlamda ben çok etkilendim. Diğer Avrupa ülkelerinden gelenler, Catalyst Global'in kendi yönetimi kadar olağanüstüydü. Hepiniz harika iş çıkarıyorsunuz- buna devam edin! Sizlerle tekrar belki de egzotik bir destinasyonda görüşmek ümidiyle..!
Nikola Havlova, Etkinlik Yöneticisi, Maxin Prag

Mark Davenport

İş Geliştirme Müdürü

Yeni ortak adaylarını belirlemek ve Catalyst Global ağına edinilmelerini kolaylaştırmaktan sorumludur.

Tüm Network Haberleri