Catalyst Euro Zone 2014 - London

Catalyst Global EuroZone 2014 etkinliği

Yayınlandı 18 Tem 2014 Mark Davenport tarafından

The Catalyst Global EuroZone 2014 konferansı, biibirlerini dinlemeleri, iş birliği yapmaları, yaratıcı olmaları ve paylaşılan bilgilerden olabilecek en yüksek seviyedeki faydayı sağlamaları amacıyla Catalyst Topluluğuna dahil Avrupa bölgesindeki aynı fikirlere sahip şirketler için bir platform işlevi görmektedir.

Catalyst Global EuroZone2014 konferansı, Catalyst topluluğunun Avrupa Bölgesinde yere alan aynı görüşlre sahip firmaların birbirlerini dinlemeleri, birbirleriyle işbirliği yapnaları, yaratıcı olmaları ve paylaştıkları bilgilerden en yükse seviyede fayda sağlamalarına yönelik bir platform niteliğndedir. Catalyst Globak EuroZone, İngiltere, İrlanda, Slovenya, Litvanya, İspanya, Fransa, Portekiz, Finlandiya, Rusya, Romanya ve Birleşik Arap Emirliklerinin de dahil olduğu 12 ülkeden gelen lisanslı ortaklarının meydana getirdiği bir yetenek havuzu oluşturmaktadır.

Konferansı teması: ' İş Fırsatlarının Hep Birlikte En Yüksek Seviyeye Çıkartılması" idi.' .

Konferans, Catalyst Global CEO'su Guy baker'in, Catalyst Global networkvizyonunu paylaşmasıyla başladı ve daha sonra geri bildirim ve veri girişini sağlamak adına gruplara söz verilmesiyle devam etti. Team Building Fransa CEO'su Guy Bergeaud, fiyatlandırma, pazarlama, sosyal medya, satış ve network oluşturmakonularını kapsayan hızlı bir oturum olan "Who's Who Giant [Kim Kimdir]" başlıklı oturumda moderatör konumundaydı ve Biz Evenst'den Andy Fieldhouse; Universum Romanya'dan Cristian Hossu ve Blue Hat İngiltere'den Tim Shepley'de bu oturumda sunum gerçekleştirmişlerdi. Oturum hararetli tartışmalarla ara ara kesintiye uğramıştı.

Mola veriyoruz!

Catalyst Global EuroZone katılımcıları, Rat Trap, Animate ve Bam Bikeetkinlikleriin karışıklıklarını ilk elden keşfetmelerine olanak sağlayan "etrafta gezinme" etkinliği ürününe katıldıklarından, iyi bir kahve molasını haketmişlerdi.

Molanın ardından, Andrew Fieldhouse, “Bir işi başından itibaren nasıl büyütürüz "başlıklı oldukça kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Ve sonrasında da, BlueHat İngiltere Satış Departmanı Başkanı Richard Smith, BlueHat UK satış ekibi yapısı ve satış stratejileri özellikle de taleplerle nasıl ilgilendikleri hakkında oldukça olumlu tepkilere alınan bir sunum gerçekleştirmiştir.

Öğle yemeğinin ardından katılımcılar, birbirlerinin pazarlama malzemelerini inceleyebileceği, paylaşabileceği ve bunlardan birşeyler öğrenebilecekleri "Pazarlama Malzemesi Turu" na katılmışlardır.

Catalyst Global lisans sahiplerinin, inovatif teknolojik ekip kurma etkinliği çözümlerine karşı duydukları açlığa karşılık olarak Team Building İspanya'danFermin Guerrico Potansiyel yeni ürünDrone Zoneu izleyenlerin beğenisine sunmuştur. Fermin daha sonra bunun henüz Araştırma& Geliştirme safhasında olduğunu, uçan dronların kullanımının uygulanabilirliğinin henüz onaylandığını açıkladı ancak beklenenden daha düşük maliyetli bu ürünün daha fazla araştırılmasına yönelik olarak için grup içinde büyük bir heves vardı.

Öğleden sonra oturumu, Catalyst Global CEO'su Gut Baker tarafından, GoTeam.guru web sitesi üzerinde yapılan bir güncellemeyle açılmıştı. Kari and BlueHat UK's Dave Turner daha sonra GoTeam geleceği hakkında heyecan verici ve bilgi dolu bir Kalite & Güvence konulu oturum gerçekleştirdiler.

Daha sonra Teambuilding Academy'den Dani Polajnar sahne almıştı. Dani’nin; çapraz satış, Halkla İlişkiler ve genel markalama gibi Catalyst Global Network'ünün Güçlendirilmesi konulardaki kavramları yeni ve yaratıcıydı. Bundan sonra her bir lisans sahibi içinden bir kişi Catalyst temsilcisi olmanın rolü ve önemi hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

Artık hareket geçme zamanı!

Delegeler yeni bir ürün olanWhiskey Wisdometkinliğine katıldılar ve sonrasında yeni dev kartondan atlıkarıncalarla yapılan International Stakesetkinliği tekrar lansmanı gerçekleştirildi! Grup daha sonrasında, 30 derece sıcaklıkta Londra Köprüsünden South Bank koştuğu bir çeşmenin içinde sona eren, GoTeam etkinliğinin daha önce hiç denenmemiş versiyonuyla sokaklara döküldüler!

Grup, Thames Nehrindeki bir teknede şaraplarını içip akşam yemeklerini yerken, tabiat ana günbatımında, adeta olağanüstü bir ışık gösterisiyle inanılmaz görüntüler sergiliyordu.

Catalyst Global'de, ekip kurma etkinliği profesyonellerinin, EuroZone bölgesi içindeki kendileri gibi düşünen bireylerle network kurmalarına ve sahip oldukları en iyi uygulamları paylaşmalarına olanak sağlayan canlı bir etkinlik yaratacak şekilde güvenilir bir ortam oluşturmaktan gurur duyuyoruz.

Bu etkinliğe katıldıkları için, Catalyst Global ekibi olarak Tim Shepley, Mandy Cole, Fiona Craven, Ami Coleman, Dave Turner, Corinne Tatham, Andy Fieldhouse , Timo Herinaro, Guy Bergeaud , Martin Bergeaud, David Bassett , Oran Masterton, Darius Lornsargis , Luis Trindade , Christian Hossu, Maria Varlamov, Ola Kastensson, Elena Kastensson, Dani Polanjnar, Fermin Gerrico ve Daniel Simó'ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

Mark Davenport

Head of Business Development

Responsible for identifying new partner prospects and facilitating their acquisition into the Catalyst Global network

Tüm Network Haberleri