Catalyst Euro Zone 2014 - London

Catalyst Global Euro Zone 2014

18 Tem 2014 tarihinde Mark Davenport tarafından yayınlanmıştır.

Catalyst Global EuroZone 2014 konferansı Catalyst Topluluğunun Avrupa bölgesinde aynı düşüncelere sahip şirketlerin birbirlerini dinlediği, işbirliği yaptığı, yaratıcı oldukları ve en nihayetinde ortak yaşantılarından ortak çıkarlar sağladıkları bir platform sağlamıştır. Catalyst Global EuroZone konferansı İngiltere, İrlanda, Slovenya, Litvanya, İspanya, Fransa, Portekiz, Finlandiya, Rusya, Romanya ve Birleşik Arap Emirliklerini içeren 12 ülkeden lisanslı ortakları bir araya getirmiştir.

Fırsatları Birlikte En Üst Düzeye Çıkarmak

Konferansın teması: 'Fırsatları Birlikte En Üst Düzeye Çıkarmak'tı.

Gün, Catalyst Global'in CEO'su Guy Baker'ın Catalyst Global ağının vizyonunu paylaşımı ve gruptan geri dönütler ve bilgilerle başladı. Fransa'da kurulan Ekip Kurma'nın CEO'su Guy Bergeaud, Biz Events'den Andy Fieldhouse'nin ve Universum Romania'dan Cristian Hossu'nun fiyatlandırma, pazarlama, sosyal medya, satış ve ağ kurma konularında sunumlarını gerçekleştirdikleri hızlı toplantı oturumunun moderatörüydü. Oturum canlı bir tartışma ile noktalandı.

Ara zamanı!

Catalyst Global EuroZone katılımcıları hakettikleri bir kahve molası verdiler çünkü "etrafta dolaşarak" Rat Trap ve Animate'in inceliklerini ilk elden keşfedecekleri bir ürüne katılmışlardı.

Aradan sonra, Andrew Fieldhouse, “Bir İş Sıfırdan Nasıl Büyütülür” başlıklı, içten bir sunum yaptı. Öğle yemeğinde delegeler, birbirlerinin pazarlama materyallerini incelemelerini, paylaşmalarını ve öğrenmelerini sağlayan bir “Pazarlama Materyali Gezisi”ne katıldılar.

Öğleden sonra, Catalyst Global CEO'su Guy Baker'ın GoTeam.guru web sitesinde bir güncellemesi ile başladı.

Sırada, Team Building Academy'den Dani Polajnar vardı. Dani’nin, çapraz satış, halkla ilişkiler ve ortak markalaşma gibi Catalyst Global Ağından yararlanma konusundaki kavramları yeni ve yaratıcıydı. Ardından, Guy her lisans sahibinin bir Catalyst elçisine sahip olmasının rolü ve önemi üzerine bir sunum yaptı.

Aktif olma zamanı!

Delegeler yeni Whiskey Wisdom ürününe ve ardından yeni dev bir atlısalıncakla International Stakes'i yeniden başlatmaya katıldılar! Grup daha sonra 30 derece sıcaklıkta bir kaynağın içinde Londra Köprüsün'nden South Bank'a koşmalarını gerektiren Go Team'in yeni ve denenmemiş versiyonu ile sokaklara çıktılar.

Doğa ana, grup Thames Nehrinde bir teknede yemek yiyip şaraplarını yudumlarken, günbatımında muhteşem bir ışık gösterisiyle şov yaptı.

Catalyst Global olarak, EuroZone çapında ekip kurma uzmanlarının benzer düşünen kişilerle ağ kurmalarını ve en iyi uygulamaları paylaşmalarını sağlayan canlı bir etkinlik yaratarak güvenilir bir ortam yarattığımız için gurur duyuyoruz.

Catalyst Global ekibinden Dave Turner'a, Andy Fieldhouse'a, Timo Herinaro'ya, Guy Bergeaud'a, Martin Bergeaud'a, David Bassett'e, Oran Masterton'a, Darius Lornsargis'e, Luis Trindade'ye, Christian Hossu'ya, Dani Polanjnar'a zaman ayırıp bu etkinliğimize katıldıkları için teşekkür ederiz.

Mark Davenport

İş Geliştirme Müdürü

Yeni ortak adaylarını belirlemek ve Catalyst Global ağına edinilmelerini kolaylaştırmaktan sorumludur.

Tüm Network Haberleri