go team canada

Go Team artık Kanada'da

Published on 28 Ağu 2017 by Alexandra Pett

Yüksek teknolojinin kullanıldığı hazine avı artık Kanada'da! Catalyst Global, Kanada'nın tamamında Go Team tabletle iz sürme etkinliğini gerçekleştirmek için, ekip kurma etkinliği konusundan uzman Eventology ile ortaklık kurdu.

Bunlar çok heyecan verici anlardı, Kanadalı ekip kurma sektörü bir dönüşüm geçiriyor ve Eventology, birbirinden farklı ekip kurma etkinlikleri, ödül 6 takdir programlarıyla bu değşime liderlik ediyordu.

Kanada'daki ekip kurma etkinlilerine yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz ve Catalyst Global'İn bir ortağı olmamız bizim lider pozisyonumuzu korumamıza yardımcı oluyor.Go TeamCatalyst Global ekibinden almış olduğu inanılmaz yardım ve destekle, oldukça esnek bir ekip kurma etkinliği platformudur. My Event ekibi, hali hazırda, Vancouver, Toronto, Ottawa, Montreal ve Calgary'de tabletlerin kullanıldığı takip etkinlikleri tasarlamaktadır.

Go Team lansmanı yapıldığında, harekete geçirici konferanslar, motivasyonel oyunlar ve interaktif iş similasyonları şeklinde tam bir ürün portföyü sunan çok daha özel Catalyst Teambuilding konseptini pazara tanıtmış olacağız.”

Alexandre Pett - Eventologist

Kanada'nın lider ekip kurma etkinliği tedarikçisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret ediniz.www.eventology.ca

Alexandra Pett

Kurucu Yönetici, Eventology, Kanada

Eventology Canada'nın kurucu yöneticisidir ve etkinlik yönetimi, yaratıcı etkinlik tasarımı ve eğitim stratejisi konularında uzmandır.

Tüm Network Haberleri