Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building japan

Work Happiness Japan

Bölge Japonya

Ana irtibat noktaları: Etoh Katsuaki, Noudo Tetsuya

www.catalystteambuilding.jp

Work Happiness Japan, kurumsal ekip oluşturma, organizasyonel yeniden yapılanma, danışmanlık, liderlik yönetimi eğitimi, yeni çalışan eğitim seminerleri ve konferans &etkinliklere yönelik ekip kurma konusunda uzman bir organizasyondur.

Work Happiness,Japonya'da dünyaca ünlü Catalyst Global ekip oluşturma ürünleriyle aynı uluslararası standartlarda kurumsal ekip kurma etkinlikleri düzenleyen konusunda uzman ve lider bir firmadır. Work Happiness Japan, kaynaşma toplantıları ile bir sonraki harekete geçirici niteliklere sahip konfeanslardan, stratejik düşünme, işbirliği, planlama ve zaman yönetimi konularının altını çizildiği interaktif iş oyunlarına kadar, firmanızın ihtiyaçlarına karşılık gelecek size özel çözümler hazırlayabilmektedir..

Tokyo'nun merkezindeki Hamamatsu-cho bölgesine yerleşik, Work Happiness Japan, Tokyo, Yokohama, Osaka, Kyoto, Nara, Fukuoka, Sapporo gibi büyük yerleşim yerleri ile Fuji-Hakone, Nikko, Hakodate ve Shizuoka gibi Japonya'nın çok daha uzak bölgeleri de dahil olmak üzere Japonya'nın her köşesinde ekip oluşturma ve prsonel eğitimi programları yürütmektedir.

Amerika'da hayatının belli bçr döneminde yaşayan ve çalışan Başkan Shingo Yoshimura ve BDM, Etoh "Katsu" Katsuaki sadece Japon müşterileri için değil aynı zamanda Japonya'da faaliyet göstermekte olan çok uluslu kurumlar için de kurumsal etkinlikleri düzenleme konusunda çok iyi konumlanmıştır.

 

 

ワークハピネスのモット

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。