Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building netherlands

Windshift Netherlands

Bölge Hollanda

Ana irtibat noktaları: Alex Ten Klei

www.catalystteambuilding.nl

Catalyst Global Ekip kurma programları, Hollanda'da, 13 yılı aşkın deneyimiyle müşterilerine etkili ekip kurma etkinliklerini sunan Windshift tarafından satılmakta ve gerçekleştirilmektedir.

13 yıl önce kurulan Windshift, uçurtma sörfü, plaj okçuluğu ve kara yelkenciliği gibi daha çok sahil bölgeleriyle ilgili etkinlikler dendiğin Holland da akla ilk gelen organizasyondur. Çalışanlarıyla birlikte benzersiz ofis dışı etkinlikler yürütmek isteyen firmalar için oldukça popüler ve iyi bilinen bir organizasyondur. Yakın zamanda ekip oluşturma pazarında oldukça ün kazanan Windshift, ister büyük ister küçük ölçekli olsun, daha çok deneyime dayalı, eğlenceli, açık ve kapalı alanlarda gereçekleştirilebilen ekip oluşturma programlarını sahl bölgelerinin ötesine taşımaktadır.

Catalst Global'in dünya çapında kendini kanıtlamış ekip kurma etkinliği ürün portföyü ile sahip olduğu deneyim ve uzmanlıkla Windshift Hollanda'daki en amaca uygun ve müşteriye özel ekip kurma etkinlikleri düzenlemektedir. Windshift önderliğinde Hollandanın tamamında düzenlenen Catalyst Global ekip kurma etkinlikleri,, stratejik yönetim ve müşteri ilişkileri yönetiminin temellerinin keşfedilmesini sağlayan simülasyonları, bir ekip oluşturmayı sağlayan eğlenceli basit faaliyetleri, rekabetçi ekip çalışması deneyimlerini, müzik ve ritim atölye çalışmalarını, harekete geçirici konferansları ve kaynaştırma toplantılarını, inovatif faaliyetleri ve hazine avı oyunlarını bünyesinde barındırmaktadır.

Windshift, belirli etkinlikler için doğru ürünün seçilmesi ve müşteri ihtiyaçlarının tam oalrak karşılanması konusunda müşterileeiyle kurduğu yakın ilişkiyle iftihar etmektedir. Windshift'in bir sonraki etkinliğinizde nasıl size özel bir çözüm üreteceği hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki web sayfasını ziyaret ediniz: www.windshift.nl.