Catalyst Ekip Kurma Ağı
visible catalyst greece

Visible - Visionary Business Learning

Bölge Yunanistan

Ana irtibat noktaları: Dora Apostolopoulou, Eftychia Saroglou, Vaggelis Karastergios

www.catalystteambuilding.gr

Catalyst Global ekip kurma ürünlerinin, VISIBLE (Visonary Business Learning) firması lisansı altında Yunanistan satış ve dağıtım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Visible firmasında vizyonumuz, eğitim ve takım kurma programları sayesinde, müşterilerimizin çalışanlarını etkinliklere dahil etme stratejisinde öneml bir bağlantı noktası oluşturmak ve insan kaynaklarıyla çalışma ortamlarına bir katkıda bulunmaktır.

Tutkulu ve deneyimli ekibimiz, geniş bilgi birikimine ve davranışsal değişikliklerin organizasyonunuzdaki değişimi nasıl olumlu yönde etkileyeceği konusunda kapsamlı bir kavrayışa sahip bulunmaktadırlar. Çözümlerimiz, güçlü bir deneyimsel metodoloji ve esneklikle yürütülmekte olup, bu sayede maksimum nüfuz ve etki elde edilmektedir. 10 kişilik gruplardan şirketin tamamının katılımının sağlandığı çalışmalara kadar, takım kurma etkinliklerimiz, firmanızın kültürünü yansıtacak şekilde tasarlanabilmektedir.

İster 1-2 saatlik olsun, ister tam gün ister yıl boyunca sürecek olsun çalışanlarınızın hem kişisel hem mesleki yaşantılarını zenginleştirecek nitelikte, sizin gereksinimlerinize uygun bir program tasarlamayı taahhüt ediyoruz. Bunların tamamı, uzun süreli finansal etkiler bırakan, bahse konu etkinliklere tüm çalışanların dahil edilmesine yönelik stratejik planın ayrılmaz bir parçasıdır.