Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building romania

Universum

Bölge Romanya

Ana irtibat noktaları: Cristian Hossu

www.catalystteambuilding.ro

Universum Events, Catalyst Teambuilding organizasyonunun, Romanya'daki tek yetkili ortağıdır. Stratejik konumlar itibariyle, aynı zamanda Moldove ve Sırbistandaki ekip kurma aktivitelerini de organize edebilmektedirler.

Universum, geniş çaplı etkinlik yönetimi konusundaki 10 yılı aşkın deneyim sahibi kurucularından altı güçlü bilgi birikimiyle "etkinlik mimarisi" konsepti doğrultusunda kurulmuş bir firmadır.

Bizler, çalışmalarımızı mükemmel insanlar ve olağanüstü fikirlerin fantastik bir şekilde karışımına yoğunlaştırmış bulunuyoruz. Projelerimizde, çalışanlara ilham kaynağı olacak eğitmenlerden, yaratıcı iletişimcilere, olağanüstü becerilere sahip program uygulayıcılarına, sanatçılara, tasarımcılara, müzisyenlere, dijital dünyanın önde gelen isimlerine, sihirbazlara ve daha nicelerine kadar çeşitli alanlardan uzmanlara yer veriyoruz, düşünün her şeyimiz varll!

Daima kurumunuzun işletme anlamında hedeflerini göz önünde bulundurarak ekip kurma etkinliklerimizi tasarlamakla birlikte, her zaman için kırmızı çizgimizin içerik, insanlar ve nihai sonucu bir araya getirmek olduğunu ifade ediyoruz. Öğrenmenin, adrenalinin ve büyük miktarda enerjinin unutulmaz bir karışımı meydana getirdiği inanılmaz bir deneyim sunuyoruz.

Müşterimiz olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda gösterdiğimiz olağanütü odaklanmanın, yaratıcı zihinlerimizin ve bunların gerçekleşmesi için ortaya koyduğumuz bitmek tükenmek bilmeyen enerjimize hayran olacaksınız. Söylediklerimizi yapabileceğimiz inanın ve bakın firmanızın ihtiyaçlarına en uygun yaratıcı bütçeyle sizleri nasıl şaşırtıyoruz.

Bir sonraki ekip kurma aktiviteleriniz ve diğer etkinlikleriniz için fikir ve ilham almak için lütfen aşağıdaki adreslerden bizlerle irtibata geçiniz: contact@universum.ro