Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building slovenia

Teambuilding Academija

Bölge Slovenya, Avusturya

Ana irtibat noktaları: Dani Polajnar

www.catalystteambuilding.at

Teambuilding Academija, Avustıurya ve Slovenya'ya yönelik olarak münhasır Catalyst lisansını elinde bulundurmaktadır. Avrupadaki merkezi konumu, Macaristan, Hırvatistan ve İtalya'da çok uygun ekip kurma etkinlikleri teklif etme olanağı sunmaktadır.

Teambuilding Academy (TBA), Balkan Devletleri'nde kaliteli ekip kurma etkinliklerinin düzenlenmesi konusuna kendini adamış bir organizasyondur. TBA, ekip oluşturma programlarının hazırlığı, yönetimi, organize edilmesi ve uygulanması alanlarında faaliyet göstermektedir. Firma, ekip çalışması üzerinde yürütmekte olduğu araçtırma ve danışmanlık faaliyetlerine ilaveten, temalı ekip kurma etkinlikleri, iş seminerleri ve konferansları da düzenlemektedir.

Tüm bu ekip aktivitelerinin planlanması ve uygulamasında Teambuilding Academy, her bir ekibin yapısı ve özelliklerine olduğu kadar müşteri ihtiyaçları ve hedeflerine de bağlı kalmaktadır. Tüm bu unsurlar her bir programı benzersiz kılmaktadır. Hepsi ciddi manada eğitim almış eğitmenlerden oluşan profesyonel ekibi ve güvenilir destek ekibi, Teambuilding Academy'nin sürekli oalrka en üst düzey ekip aktivitelerini düzenleyebilmesine olanak sağlamaktadır.

TBA, 2011 yılında, dünyca ünlü bir firma içn düzenlediği tavsiye niteliğindeki "Dönüşüm" projesinin elde ettiği başarı münasebetiyle Slovenya Yönetim DanışmanlığII Odası'ndan (ZMCS) prestijli, "Constantinus Slovenia" ödülünü almış bulunmaktadır. Constantinus Slovenia, "en iyi danışmanlık projesi "ödülü olup, ilk kez 2011 yılında uluslararası arenada kabul gören "Constantinus International" ödüllerinin bir parçası olarak verilmiştir. TBA, farklı ülkelerdeki ayrı şubelerininin bir araya getirilmesi esnasında, bu bahse konu insani faktörlere yönelik olarak yönetim ve rehberlik konularında gerçekleştirmiş oldukları danışmanlık ve uygulama desteği doğrultusunda seçilmiş bulunmaktadır.

Ljublijana, Viyana, Venedik, Milano, Prag, Roma ve Zagreb'deki ekip kurma etkinlikleri, kaynaştırıcı toplantılar, harekete geçirici konferanslar ve interaktif iş oyunları hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki adreslerle irtibat geçiniz:info@tba.si