Catalyst Ekip Kurma Ağı
TeamBonding Catalyst USA

TeamBonding

Bölge Amerika Birleşik Devletleri

Ana irtibat noktaları: David Goldstein, Sam Goldstein

www.catalystteambuilding.com

Catalyst ekip Kurma programları, ABD'nin önde gelen ekip kurma şirketi TeamBonding tarafından ABD'de satılmakta ve dağıtılmaktadır.

TeamBonding, son 20 yıldır ABD'de ekip kurma deneyimleri sunmaktadır. Bu süre zarfında, meslektaşlar arasında eğlenceli, ekip kurma faaliyetlerinin güçlü ve otantik bağları güçlendirmenin faydalarına tanık olmuşlardır. Eğlencenin gerçek sonuçlar doğurduğuna inanırlar!

TeamBonding, ABD'de dünya standartlarında hizmet, güvenilir etkinlik kolaylaştırıcı ilişkileri ve benzersiz etkinlikler sunan en saygın ekip kurma şirketlerinden biridir. Google, Pandora, Nike, Apple, Coca-Cola, Ford Motor Company, IBM, McDonald’s, Microsoft, Starbucks ve daha pek çok firma için tercih edilen tedarikçidir.

TeamBonding oyunun gücüne inanır! Yeni, heyecan verici, strateji odaklı eğlenceli ekip kurma etkinlikleri sunmaktan gurur duyarlar. ekipları, hesap yöneticilerinden saha dışı etkinlik yöneticilerine ve eğitimli yerel yöneticilere kesintisiz uçtan uca deneyim sunar. Deneyiminizin en iyisi olmasını sağlarlar.

TeamBonding, ileri teknolojiye sahip bir ekip kurmanın geleceğin yolu olduğuna inanır. Catalyst Global ekip oluşturma ürünleri lisansına sahip olan Team Bonding, Catalyst ekip Kurma Ağı aracılığıyla dünya çapında deneyimlenen en son ürünlere erişime sahiptir.