Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building scotland

Team Challenge Company

Bölge İskoçya, İngiltere , Galler

Ana irtibat noktaları: Gerard Crowley, Jonathan Hazley

www.catalystteambuilding.co.uk

Scotland'da yerleşik Team Challenge Company, İngilterenin tamamında faaliyet gösteren birçok ödülü bulunan kurumsal ekip kurma ve etkinlik firmasıdır.

Team Challenge Company, dünyanın en başarılı organizasyonlarının birçoğu için her yıl İngiltere'de 400 den fazla üst seviyede kurumsal etkinlik organize eden, Catalyst ekip kurma ürünlerinin İskoçya'daki münhasır lisans sahibidir. Team Challenge Company, gerçek anlamda Ekip Kurma etkinliği uzmanlarından oluşmata olup, İngiltere'nin tamamında yayılmış müşterileri için özel olarak tasarlamış etkinlik hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktadırlar.

Ekip çalışmasına tutkuyla bağlı bulunmakta olup, müşterilerine en üst seviyede hizmet vermeye kendilerini adaış bulunmaktadırlar. Team Challenge Co firmasındaki, deneyimli Etkinlik Yönetimi ekibi, etkinliklerinin planlanması, organize edilmesi ve idare edilmesi konularında uzmanlardan oluşmaktadır. Detaylara, yüksek emniyet standartlarına karşı gösterdikleri ihtimam ve tüm müşterilerin en üst seviyede hizmet almasını sağlamaya yönelik tutkulu çalışmalarıyla tanınmaktadırlar.