Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst team building hong kong

Team Building Asia

Bölge Hong Kong, Macau, Shanghai

Ana irtibat noktaları: Stuart Harris, David Simpson

www.catalystteambuilding.hk

Hong Kong, Macau, Singapore ve Shanghai'da yerleşik Team Building Asia, Güney Batı Asya'da Catalyst ekip oluşturma çözümlerini satmaya ve organize etmeye yetkili iki firmadan biridir.

Ofisi Hong Kong'da bulunmakla birlikte, Kowloon, Macau ile Asya'daki diğer destinasyonalara hizmet vermektedir.

Ekip oluşturma etkinlikleri ve kurumsal eğitim programlarının yapılabileceği birbirinden farklı lokasyona sahip Hong Kong bir sonraki konferansınız için fantastik bir destinasyondur.
Konferansınızı düzenleyeceğiniz yerde ekip kurma oyunlarınızı ya da kaynaştırma etkinliklerinizi tertip edebiliriz ya da hep birlikte dışarı çıkıp "Açık Alan" aktivitelerimizde bazılarıyla Hong Kong'u keşfe çıkabilirsiniz.
Hong Kong, "Doğuyla Batının Buluştuğu Yer" olarak bilinmektedir. Çinli kökenleriyle İngiliz etkileri birbirine karışmış ve ortaya benzersiz bir lokasyon çıkmasına neden olmuştur. En son teknolojiye sahip, modern ve çok kültürlü toplum, geleneksel Çin'e özgü uygulamalarla dengelenmektedir.
Hong Kong, The Peak, Victoria Limanı ve Dev Buda gibi olağanüstü cazibe noktaları açısında büyük bir zengiliğie sahip bulunmaktadır. Nefes kesici şehir manzarası, tarihi yerler ile olağanüst doğal güzelliklerin arasındaki kontrastı deneyimleyeceksiniz.

Hemen yanındaki Macau, mükemmel konferans mekanlarına sahip bulunmakta olup, bir sonraki konferansınız için fantastik bir lokasyon olarak düşünülebilir.

Shanghai, Çin'in ticari başkenti olup, en etkileyici, ekonomik, finansal, uluslararası ticaret, kültür, bilim ve teknoloji merkezi konumundadır. Konferans etkinliği süresince katlımcılarınız, konferansızın veya ekip kurma etkinliğinizin kazandırdığı benzersiz deneyimle örtüşecek biçimde, Modern Çin'in göze çarpan olağanüstü gelişimini hissedeceklerdir.

Şehrin limanı, Çin'in merkezi kıyılarındaki stratejik açıdan önemli konumu sayesinde, dünyanın en yoğun limanı olarak kabul edilmekte olup, bir yatırımın geri dönüşünü canlı olarak izlemek için bundan daha güzel bir yer bulunmamaktadır - sadece pencereden dışarı bakın ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Shanghai'da ne kadar kalırsanız kalın, bütün günleriniz dolu dolu geçecektir ancak Catalyst Asia'nın açık alanda gerçekleştirilen hazine avı etkinliğini kullandığınızda Shanghai şehri içinde size rehberlik hizmeti vermiş olacağız.

Team Building Asia farklı kültürlerin bulunduğu, uluslararası ve sanal ekipler konusunda, tüm liderlik konuları ve büyümekte olan Asya iş ekibinin karşı karşıya kaldığı tüm sosyal zorluklarla birlikte, hizmet verebilmektedir. Programların çoğu İngilizce ve Çince olarak verilebilmektedir.

Daha fazla bilgi edinmek içn aşağıdaki adreslerle irtibata geçiniz:

Hong Kong www.catalystteambuilding.hk

Shanghai www.catalystteambuilding.sh.cn