Catalyst Ekip Kurma Ağı
catalyst switzerland

Catalyst Switzerland

Bölge İsviçre

Ana irtibat noktaları: Katerina Georgieva, Victor Sabev

www.catalystteambuilding.ch

Verbier'de yerleşik Catalyst Switzerland firması, İsviçre'nin her yerinde geniş çaplı ekip kurma faaliyetleri, iş oyunları ve konferans organizasyonları tertip etmektedir.

Catalyst Switzerland, ekipleri teşvik eden, motive eden ve gelişmelerini sağlayan kurumsal etkinlikler tasarlamaktadır. Hazırlamış oldukları etkinlikler, kurumların, destinasyon yönetimi firmalarının ve etkinlik frmalarının özel organizasyonel gerekliliklerine göre tasarlanmaktadır. Catalyst Switzerland müşterileriyle birebir olarak, personel gelişimi, değişiklik yönetimi, network oluşturma, stratejik planlama, iletişim, süreç gelişimi, müşteri ilişkileri yönetimi veya CSR da dahil olmak üzere frmaların ihtiyaçlarına ve içinde bulundukları koşullara uygun programlar oluşturmakta ve bunları organize etmektedir. Her bir katılımcıyı sürece dahil etmeyi ve her bir bireyin önemi ve şirkete kattığı kollektif değere yönelik bir anlayış oluşturmayı hedeflemektedirler.

Yaratıcı Etkinlik Organizatörü Katerina Georgieva, " Catalyst Switzerland'un sunduğu deneyim, ekibinizi bir arada tutacak ve işinie yönelik öngördüğünüz değerlerin hayata geçmesini sağlayacaktır. Hayata geçirdiğimiz etkinlikler, eğlence ile deneysel öğrenmenin inanılmaz gücü arasında ince bir denge kurmaktadır.Şirket değerlerimizi her an hayata geçiriyoruz. Bunun da, birlikte çalıştığımız tüm firmalara aşıladığımız başarı kültürünü hep sıcak tuttuğuna inanıyoruz." şeklinde görüşlerini beyan etmektedir."

 

.

İsviçre'de herhangi bir ekip kurma etkinliği, faaliyeti, personel gezileri ya da şirket günleri organize etmek istediğinizde, Catalyst Switzerland'daki ekibimizle irtibata geçiniz.